Aktualności Wrap Entertainment Entertainment Moje ulubione miejsca w Azji Południowo -Wschodniej

Moje ulubione miejsca w Azji Południowo -Wschodniej

KADE Kate obejmuje linki stowarzyszone. Jeśli dokonasz zakupu za pośrednictwem tych linków, zarobię prowizję bez dodatkowych kosztów. Dziękuję!

Podziel się na Twitterze
Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Pinterest
Udostępnij na e -mailu

Od powrotu do domu – a nawet przed powrotem do domu – zadano mi jedno pytanie znacznie bardziej niż jakiekolwiek inne: „Jakie było twoje ulubione miejsce?”

Nigdy nie mogłem go zawęzić do jednego! Dla mnie moje miejsca docelowe są jak moje dzieci – nigdy nie mogłem powiedzieć, że kocham jedną bardziej niż wszystkie inne!

To powiedziawszy, w Azji Południowo -Wschodniej było kilka miejsc, które uwielbiałem.

Oto te miejsca, które nie odnotowano w żadnej określonej kolejności.

Koh Lanta, Tajlandia

Nie mam słów, aby opisać, jak bardzo kocham Koh Lanta. Jest to absolutnie cudowne, łatwe do domu, do domu do przyjaznej społeczności muzułmańskiej i tańsze niż praktycznie gdziekolwiek indziej na wybrzeżu Andamańskiego – ale jest praktycznie puste. Nadal jestem oszołomiony, dlaczego.

Uwielbiałem skakać na motocykle i jeździć po Lancie, moje włosy lecą dziko za mną, widząc opuszczone plaże, niesamowite restauracje i spotykać się z małą, ale rosnącą społecznością emigrantów. Ta wyspa jest skarbem i nie mogę go wystarczająco polecić.

Kliknij tutaj, aby przeczytać moje wiadomości o Koh Lanta.

Hanoi, Wietnam

To było jedyne zimne miejsce, w którym pojechałem w Azji Południowo -Wschodniej, ale to nie zmniejszyło mojej miłości do Hanoi. Stara dzielnica to morze ludzkości – sklepy mocno zapakowane i przepełnione na ulicach, motocyklowe motocykle nie jest niebezpieczne w każdym kierunku, wózki uliczne serwujące Pho zajmują każdy zapasowy róg.

Hanoi, z licznymi oszustwami, jest trudny dla niektórych do kochania, ale nie dla mnie. Pod piaskiem miasto ma elegancki, artystyczny charakter. Czasami czułem się, jakbym był w Buenos Aires, a nawet Paryż!

Kliknij tutaj, aby przeczytać moje wiadomości o Hanoi.

Vang Vieng, Laos

„To najlepsze i najgorsze miejsce na świecie”, mój kumpel Chris lubi mówić. I ma rację. Vang Vieng to dar od bogów do kochających imprezę turystów, z cudowną rzeką, piaskowanymi barami, huśtawkami linowymi, całkowicie wolnymi ujęciami Lao Lao i imprezami tanecznymi, wszystko w spektakularnym naturalnym otoczeniu.

Każdego ranka czujesz się ulujący i chrząkasz zakup śniadaniowego w restauracji Family Guy, zastanawiając się, czy twoje ciało może wziąć kolejny dzień Vang Vieng-ale spójrz prawdzie w oczy, wiesz, że wrócisz na rzece za godzinę.

Kliknij tutaj, aby przeczytać moje wiadomości o Vang Vieng.

Singapur

Singapur jest praktycznie jak utopijne społeczeństwo w przyszłości – jak inaczej możesz omówić tak czyste, uporządkowane i doskonale prowadzone miejsce? Było błogie w mieście z piękną, nowoczesną architekturą; schludne, dobrze wyrządzone parki; i idealnie wykreślone chodniki dla pieszych.

Singapur naprawdę świeci, gdy dotyczy przyjęcia swojej różnorodności. Moje dwie ulubione rzeczy to spacery po różnych dzielnicach, od Little India po Chinatown po Kompong Glam, i jedzenie wszystkiego w zasięgu wzroku, zwłaszcza straganów Hawker!

Kliknij tutaj, aby przeczytać moje wiadomości o Singapurze.

Kampot, Kambodża

Jestem tak opiekuńczy tego francuskiego miasteczka Riverside na południowym wybrzeżu Kambodży. Zakochałem się w Kampot, dzięki jego pięknie, znacznie mniej więcej natychmiast. Teraz jest idealny, tak jak jest i naprawdę boję się, że nadmierne rozwój zamieni go w nowy Luang Prabang.

Ale odkładając moje zmartwienia, Kampot jest absolutnie fantastycznym małym miasteczkiem. Moją ulubioną rzeczą było gromadzenie się w centrum miasta podczas zachodu słońca – dzieci bawiłyby się w badmintona, panie zrobiłyby aerobik, a nastolatki podeszły do ​​mnie, aby ćwiczyć swój angielski. Mieszkańcy Kampot zawsze sprawili, że czułem się mile widziany.

Kliknij tutaj, aby przeczytać moje wiadomości o Kampot.

Mui Ne, Wietnam

Na pierwszy rzut oka Mui ne może wydawać się wyluzowanym miasteczkiem Hippie Beach-i uwielbiam wyluzowane miasteczka Hippie Beach-ale kiedy wejdziesz na motocykl, zobaczysz, że jest o wiele więcej. Gigantyczne czerwone, białe i żółte wydmy. Wolnostojące zielone góry. Małe wioski rybackie. Dziwne, szorstkie miasto.

Każdy krajobraz w Mui Ne olśniewał mnie i mogłem zrozumieć, dlaczego tak wiele osób decyduje się zostać dłużej, niż się spodziewali. Nawet jeśli trzymasz się plaży, Mui Ne jest wspaniałym miejscem do relaksu i pochłaniania słońca. Postanowiłem wrócić do Kitesurfing.

Kliknij tutaj, aby przeczytać moje wiadomości o MUI NE.

Phnom Penh, Kambodża

Phnom Penh jest trudnym, trudnym miastem, od wypełnionych śmieciami ulic po żebranie dzieci po bardzo widoczne blizny pozostawione z panowania Khmer Rouge. To z pewnością nie jest miasto FOnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *