Aktualności Wrap Entertainment Uncategorized Browar australijski czołgaj się, pomysł w Pie, a także Zmierzch w Taronga

Browar australijski czołgaj się, pomysł w Pie, a także Zmierzch w Taronga

, myślenie o tym to tylko krótki tydzień tutaj w Sydney z świętem publicznym w Australii, był dość legendarny.

Nie wspominając już o tym, że jest teraz luty… Mam nadzieję, że ten rok nie pójdzie szybko. Wciąż staram się znaleźć już w warunkach, że nie jest 2018!

Co sprawia, że ​​ten krótki tydzień jest tak epicki? Cóż, pokażę ci. Samozwańczą wycieczką po „przedmieściach browarów” w Sydney (niebezpieczna rzecz do zrobienia przy okazji), wprowadzamy innowacje w skromnym ciastach na nowe wyżyny, trafiamy w najlepszą lokalizację ryżu drobiu hainańskiego w Sydney, a także cieszymy się z wybitnego programu w zoo Taronga!

Mówiłem ci, że było to epickie.

Mamy nadzieję, że ci się spodoba – najnowsza regularna edycja:

Ponieważ poniedziałek jest świętem państwowym, moi koledzy z Anton, Paul, a także wybrałem dzisiaj-niedzielę-być idealnym dniem wkurzania. Marrickville w Inner West w Sydney jest pełen wybitnych browarów rzemieślniczych, więc zaczynamy od Grifter… lub próbujemy to zrobić.

Niestety wygląda na to, że wszyscy inni mają dokładnie taką samą koncepcję, jak lokalizacja jest pełna! Przy tak wielu innych lokalizacjach zaczynamy chodzić. Następnym razem Grifter, następnym razem.

Zamiast tego kierujemy się do domu jednego z moich ulubionych piw: Sos Brewing Co. Zajęło ci ci facetów, aby się tu osiedlić. Przez jakiś czas mieli „cygańską parze”, zanim dostali ten niesamowity obszar w Marrickville. Teraz wydaje się, że zawsze tu byli.

Piwo jest doskonałe (dwa z nich w 100 najlepszych piwach Australii), a także ciężarówki z jedzeniem przy modyfikacji wejściowej każdego dnia, z różnymi kęsami do przeżuwania.

Zawsze jest to świetna koncepcja, aby mieć oko na tablicę specjalne w sosie. Nie odkrywamy, dopóki nie jest tak dobrze, że znaleźli beczkę wybitnego sezonowego piwa, o którym wszyscy wierzyli. Ostatni spadek znika na naszych oczach.

Na szczęście istnieje wiele innych wykwintnych opcji Beery.

Koncepcja czołgania się browaru polega na tym, aby zobaczyć tyle, ile możesz. Nie wierzę, że jesteśmy w tym wyjątkowo wspaniali, ponieważ kończymy tu cztery!

Naszym następnym przystankiem jest browar Stockade tuż za rogiem. W tym momencie gorąca, słoneczna pogoda wymaga paskudnego zakrętu, a także musimy bunkrować, a także ukryć się przed burzą. Browar Stockade to naprawdę najlepsza lokalizacja. Nie tylko masz pozornie niekończącą się dostawę piwa, aby Cię uszczęśliwić, ale nazwa wydaje się również słuszna:

Stockade – rzeczownik – bariera, szczególnie jako wsparcie przeciwko napaściowi lub jako środek ograniczania zwierząt.

Uważam, że obie wybory działają!

Piwo tutaj jest doskonałe. Zawsze byłem fanem ich 8 -bitowych, a także innych, których próbujemy, abyśmy byli bardzo szczęśliwi.

Obiad. To musiało wystąpić wcześniej czy później, a także w odpowiednim czasie. Kuchnie w Queen Chow w hotelu Queen w Enmore mają zamiar się zamknąć. Otrzymujemy nasze zamówienia w samą porę, a także jedzenie, pyszne, doskonałe jedzenie, przychodzi szybko.

Wieprzowina Charsiu znajduje się poza listy, podobnie jak sól, a także kałamarnica pieprzowa (nie pokazano).

Ale King of the Dishes w Queen Chow to „Chonq Qing„ gorący i odrętwiały ”kurczak bez kości” – smażony posiłek w stylu szechuańskim, który jest po prostu niesamowity. Suszone chilli nie obezwładniają posiłku, a także naprawdę wyposażają go smak, a nie ciepło.

Dziś rano, kiedy sparowaliśmy zwykłym pytaniem: „Co jest na obiad?”, Christina wpadła na tę błyskawicę pomysłu:

„Czy możesz zrobić ciasto z lasagne?”

Pewnej nocy zrobiłem potworny lasagne – jedną z moich ulubionych potraw Al Forno do zrobienia. Zostało jeszcze trochę mieszanki Bololness, a także mamy ciasto zaczepowe w zamrażarce.

„Christina, jesteś geniuszem”, wierzę, że powiedziałem. Nie pamiętam. Byłem równie gorączkowy bieganie do kuchni, starając się nie ślinić się.

Rezultatem było to stworzenie. Oboje jesteśmy niezwykle dumni. Nigdy nie wierzyłem, że skromne, ale doskonałe ciasto można poprawić. Poprawiono mnie.

W porze lunchu, Christina, a także jestem w mieście, aby zjeść lunch z rodzeństwem Mary. Idziemy do miejsca docelowego, idziemy z QVB – jednym z najbardziej kultowych, wspaniałych budynków w Sydney.

W Atrium w centrum QVB wznieśli to drzewo Cherryblossom… z wyjątkiem tego, że wcale nie jest pokryte różowymi kwiatami. Spójrz lepiej.

2019 to rok świni w chińskim kalendarzu. Są to niezliczona ilość puszystej wieprzowiny zakrywających gałęzie. Taki mądry.

Ale w tej chwili bardziej myślimy o drobiu.

Przynieśliśmy Mary do mojej starej ulubieńca w ukrytym foodcourt pod Woolworths w ratuszu o nazwie Pittsway Arcade. Mary rozumie miasto naprawdę dobrze, jednak nawet ona nie rozumiała o tym miejscu, choć od lat było tutaj.

Jeśli nie byłeś tu wcześniej, musisz to sprawdzić. Wystrój jest okropny, a także jest pod ziemią, więc nie ma naturalnego światła, jednakObsługa jest fantastyczna, a wybór żywności jest znakomity.

Naszym ulubionym jest (i zawsze był) ryż hainanese z Sayong Curry Laksa w lewym rogu, gdy schodzisz po schodach. Za mniej niż 10 USD dostajesz całkowicie gotowaną pierś drobiu (lub nogę, jeśli chcesz), wspaniały ryż, a także najbardziej smaczny bulion. To tradycyjny malezyjski posiłek na lunch, a także jest wspaniały.

Nie pamiętaj, aby poprosić również o ich specjalny pikantny sambal-ten podsumowy sos chili jest nokautem… właściwie jeśli nie możesz wziąć ciepła!

Gdy eskortujemy Mary z powrotem na stacji ratusza (wymagamy upewnienia się, że jej nie ma), prosi nas o znalezienie przez minutę w sklepie czekoladowym Haigh – raczej potencjalnie najlepszym sklepem z czekoladą w kraju.

Kiedy wychodzimy, podaje nam torbę ręcznie wykonanych czekoladek, które kupiła.

„Te są dla ciebie” – mówi. Pobłogosław jej serce.

Nie musimy być proszeni dwa razy. Są tam kremy z mirtyków cytrynowych!

To był gorący styczeń tego roku. W rzeczywistości najpopularniejszy w historii.

Ale to było również najbardziej temperamentne. Sprawdź modyfikację temperatury w ostatnim dniu miesiąca po lewej stronie. Od 40ºC do 20ºC w ciągu godziny.

I po prawej sprawie zmiany: południowy wiatr wysadzający Sydney z prędkością 50 km / h. Zwariowany.

Dzisiaj cieszymy się, że możemy wrócić do zoo Toronga. Byliśmy tu tylko kilka tygodni temu, aby zobaczyć nowe eksponaty dinozaurów, jednak podczas tej wizyty dinozaury zajmują drugie miejsce.

Twilight at Taronga to seria programów z latem tutaj w zoo. Od teraz do 9 marca możesz przyjść, a także zobaczyć wyjątkowe nagłówki wśród zwierząt, a także drzewa tego niesamowitego zoo. Widok na port, a także miasto z tego miejsca, jest niesamowity.

Co za miejsce!

Pojawiamy się, gdy Akt wsparcia Maddie Jane pojawia się na scenę. Jest niesamowita – zdecydowanie sprawdź więcej swojej muzyki.

Maddy jest wspierany przez American Express, którzy również są sponsorami serialu. Amex stawia 1 milion dolarów na wsparcie australijskiego przemysłu muzycznego, co stawia niesamowitych artystów takich jak Maddy Jane na czele, gdzie powinni być.

Niestety warunek pogody nie gra tak dobrze, jak zespoły dziś wieczorem, a także pada. Mamy jednak szczęście być w uroczystości VIP w widoku – niedawno otwarta restauracja w Taronga. ciężkie życie!

Poniżej deszcz nie wyłącza fanów. Oprócz tego, kto może ich winić – Magic Dirt właśnie pojawił się na scenę!

Odtąd do 9 marca możesz dostać bilety, aby zobaczyć niektóre tradycyjne zespoły (i oczywiście nowe), a także jeśli masz amerykańską kartę ujawniającą, otrzymujesz 10% stopę dyskontową na biletach, a także Stawki dyskontowe dotyczące żywności i picia w miejscu.

Możesz również kupić pakiet AMEX VIP, który naprawdę nie jest żadnym zastępstwem. Dostajesz bezpłatny napój, przekąskę, a także zarezerwowane siedzenia z przodu i centrów z serwisem kelnerem.

Ostatni nagłówek nocy pojawia się – ty jestem!

Jest teraz całkowicie ciemny, a także tradycyjne hymny skalne są głośne, a także czyste… choć nie tak dobrze głośne. Zoo Taronga starannie śledzi poziom hałasu w obudowie zwierząt, a także wszystkich mieszkańców zoo, które otrzymali obszary, które są zabarwione dźwiękiem od hałasu koncertu.

Tymczasem w ciepłych, suchych granicach widoku deser jest dostępny. Ser, ciasta, wypieki… tu jest całkiem świetnie!

Ty, czy wysadzam lokalizację. Zabijają to. Taki fantastyczny występ – a także prawda, że ​​w deszczowej nocy jest bardzo niewiele pustych miejsc, jak dzisiejsza historia jest kredytową muzyką. Sprawdź kilka innych ujęć zespołu, gdy kończą wieczór:

To niesamowita lokalizacja – ogromna, ale nie przytłaczająca, a także mało wystarczająca, aby poczuć się intymnym. Nawiasem mówiąc, oferta jedzenia i napojów są również fantastyczne, choć możesz przynieść własne pikniki, jeśli chcesz. Po prostu bez alkoholu.

Jeśli chcesz wziąć udział w tej serii programowej, bądź szybki. Kilka następnych nocy już zaoferowano.

Sprawdź skład, a także zarezerwuj bilety tutaj.

Mamy nadzieję, że podobała Ci się ta regularna edycja. Jak powiedziałem, to był ogromny tydzień!

Cheers – Jim i Christina XX

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *