Aktualności Wrap Entertainment Entertainment Surf Gear – Wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć surfować

Surf Gear – Wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć surfować

Przygotowywać się do wycieczki surfowania po raz pierwszy, ale nie wiesz, co przynieść? Cóż, nie martw się więcej, ponieważ będę dzielić się z wami swoimi niezbędnymi surfingami. Nawiasem mówiąc, poniższa lista nie jest zapisana zgodnie ze znaczeniem.

Zdjęcie Josepha Greve na Unsplash

Inne artykuły, które możesz przeczytać:

Surf Ranch Hotel & Resort – Najlepszy kurort sportowy w Nikaragui

Najlepsze miejsca do surfowania na Filipinach [ze zdjęciami]

8 najlepszych miejsc do surfowania na Filipinach [z osobistymi doświadczeniami z surferami]

6 najlepszych rzeczy do zrobienia w Surfers Paradise, Australia [z sugerowanymi wycieczkami]

5 lekcji życia, których nauczyłem się podczas surfowania

Spis treści

1. Bikini
2. Surowa ochrona/termiczna
3. Księga przeciwsłoneczna
4. Szorty zarządu
5. Odcienie
6. CAP
7. Pojemnik na wodę
8. Koc plażowy
9. Pozytywność
10. Wosk do surfowania
11. Smycz
12. Rada surfingowa
13. Plaża

O pisarzu:

1. Bikini

Mój Boże! Ilekroć wybieram się na wycieczkę do surfowania, jest to mój priorytet numer 1, aby upewnić się, że spakowałem wszystkie moje bikini. Do tej pory mam 5 bikinis top i 3 dna bikini – wszystkie nadal mi służą. Wskazówka: jeśli chcesz surfować na bikini, koniecznie wybierz dobre bikini, które mogłoby zniszczyć epickie wycieranie bez wyjścia, bo inaczej karmicie oczy wszystkich w składzie. Lol

2. Surowa ochrona/termiczna

Noszę je tylko wtedy, gdy słońce jest za gorące lub jeśli pogoda jest zbyt zimna. „Rashies” jest również dobrą ochroną w sezonie meduz.

3. Księga przeciwsłoneczna

To jest konieczność! Upewnij się, że nakłada kasę, aby chronić skórę przed światłem UV, ponownie złożył wniosek przynajmniej co dwie godziny. Zdrowa skóra to zdrowe życie.

4. Szorty zarządu

Moje ulubione spodenki! Ponieważ jest tak wygodny w noszeniu i jest łatwy do wyschnięcia.

5. Odcienie

Twoje oczy są jedną z kluczowych części twojego ciała, bez niego nie będziesz miał okazji zobaczyć świata. Może to dać najlepsze wrażenia, jakie kiedykolwiek będziesz mieć, więc w zamian zachowaj zdrowie. Jeśli jesteś poza wodą, a słońce płonie, zawsze noś ochronę oczu. Zabezpiecz to za wszelką cenę.

6. CAP

Jeśli nie chcesz, aby twoja twarz całkowicie się ciemno, możesz nosić czapkę lub z wody. Jeśli jesteś przerażony, że stracisz ulubioną czapkę, możesz uzyskać specjalną czapkę do surfowania.

Zdjęcie Paavel Liik na Unsplash

7. Pojemnik na wodę

Kiedy zacząłem surfować, zakochałem się w Matki Naturze. Gdziekolwiek się wybieram, zawsze przynoszę 1 litrowy pojemnik na wodę wielokrotnego wypełnionego wodą, w ten sposób nie będę już potrzebował mieć małych plastikowych butelek, gdy będę spragniony. mały akt? Tak, czy to zrobi różnicę? Mogę tylko spróbować. Wszyscy musimy po prostu spróbować ponieść problem odpowiedzialności, że przyszłość młodzieży jest w naszych rękach. Będą czerpać to, co dziś zasiwamy. Czy mówię za dużo? Okej przepraszam. iść dalej.

8. Koc plażowy

Jednym z najlepszych uczuć na świecie dla miłośników plaży jest pocałowanie się na brzegu przez ciepło Słońca i cieszy się odrzucającym bryza morza. Koce plażowe mogą być również używane do zmiany ubrań, jeśli w pobliżu nie ma toalet.

9. Pozytywność

Jako nowicjusz wiem, że wielu z was naprawdę martwi się utonięciem. zależy ode mnie! Wiem, jak się czułem, ja też tam byłem! Mogę pływać, tak, choć nie pro-typu, ale bez względu na to, jak dobry jestem, wiem, że przechytrzenie oceanu jest bardzo szalone, ponieważ jest po prostu niemożliwe. Straszny? Tak, ale jeśli chcesz nauczyć się czegoś nowego, musisz odkryć sztukę odkładania na bok swoich lęków i wątpliwości i podejmować ryzyko. Surfuję już od prawie 3 lat i szczerze mówiąc, jeszcze go nie opanowałem, wciąż mam zimne stopy, gdy się wychodzę. Co robię, aby to przetrwać? Zaufałem moim instruktorom, ponieważ wiedzą lepiej. Twoja gotowość do surfowania musi być większa niż twoje obawy.

Zdjęcie Tylera Nixa na Unsplash
Po pierwszej próbie zdałeś sobie sprawę, że jesteś już uzależniony. Tak jak powiedziała Kelly Slater: „To jest jak mafia. Kiedy już jesteś – jesteś w środku. Nie ma się wydostać. ” Jeśli chcesz oficjalnie surfować jako hobby, musisz się do niego zaangażować, w przeciwnym razie wszystko, co zainwestowałeś, będzie marnotrawstwem.

10. Wosk do surfowania

Jeśli jesteś gotowy na twardą górną deskę, tak, szklana deska, będziesz potrzebować wosku surfingu. Surferzy stosuje wosk do surfowania, aby uniknąć poślizgnięcia się na planszy. Jest tak wiele rodzajów wosku deski, ale jeśli będziesz surfować po Filipinach, wybierz wosk tropikalny. Czy to było mylące? Nie martw się, będziesz to miał czas na upływanie czasu.

11. Smycz

Jeśli nie chcesz jeszcze inwestować w planszę, możesz zacząć inwestować, zdobywając własną smycz. Jest zupełnie nowy, a rzep jest nadal lepki. Z mojego doświadczenia wynika, że ​​czułem się bezpieczniej, używając własnej smyczy niż wynajęcie jednej.

12. Rada surfingowa

Zdobycie tablicy to duży krok. Wydasz ogromną ilość pieniędzy, a jednak pomoże ci to wydać o wiele więcej w przyszłości. Kiedy się uzależniłem, obliczyłem godziny, w których wydam pieniądze na wynajęcie tablicy za rok, i to uświadomiłem sobie, że posiadanie własnej tablicy uratuje mnie o wiele bardziej po rokunull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *