Aktualności Wrap Entertainment Uncategorized Wybrzeże Oregon: Neskowin Beach Ghost Forest

Wybrzeże Oregon: Neskowin Beach Ghost Forest

Nasze do Neskowin Beach Ghost Forest miał wpływ wystawę geologii Oregon w Muzeum Historii Naturalnej i Kultury znalezionej na kampusie University of Oregon w Eugene.

Rozważ ten schemat:

Niski przypływ na północno -zachodnim wybrzeżu może ujawnić gajowe pni tuszonych drzew, często określane jako „lasy duchów”. W latach 80. Brian Atwater z US Geological Survey zastanawiał się, dlaczego. Co może opisać lasy duchów? Atwater postawił hipotezę, że ziemia spadła podczas masywnego trzęsienia ziemi. Tsunami myte w słonej wodzie i piasku plażowym, zabijając drzewa.

Prawie 2000 lat, pobyty zepsute pnie drzew cedrowych i świerkowych pozostały pochowane i zachowane pod błotem i glebą, dopóki nie zostali odkryte w serii burz, które uderzyły w wybrzeże środkowego Oregonu zimą 1997-98 (źródło: Traveloregon. com). Ciekawe, aby zobaczyć las duchów dla siebie, skonsultowaliśmy się z prognozą przypływu i mieliśmy czas na plażę Neskowin, gdy woda była w najniższym punkcie w ciągu dnia.

Jak sugeruje historia Traveloregon.com, główny parking znajduje się między Markersami Mile 98 a 99 przy autostradzie 101. Odwiedziliśmy w sobotę rano w czerwcu, a rynek rolników był w pełnym rozkwicie. Uwaga: plaża to trochę spacer. Jeśli musisz korzystać z toalety, znajdziesz tutaj czyste obiekty publiczne.

Przejdź przez ulicę na południe od parkingu i poszukaj ścieżki, która jest zgodna z dopływem Neskowin Creek. Jeśli jesteś w boso, zauważ, jak piasek piszcze, jeśli tasujesz.

A jeśli jeden z twoich młodych ludzi nadal używa swoich butów tenisowych, teraz jest dobry moment, aby wyłamać torbę sandałową.

Dlatego…

Podczas gdy skierowaliśmy się w kierunku propozycji (wyspa w przypływu i najwyraźniej miejsce naprawdę fajnej ścieżki, której nie wiedzieliśmy, aby znaleźć i wspinać się).

Niektóre pniaki drzew są widoczne z północnej strony potoku, ale jeśli naprawdę chcesz odkryć, „ssaj to Sally” i zrobić chłodną portal. Noś spodenki lub krzyż, gdzie strumień jest nieco szerszy i płytszy.

Nagrodzony wyjątkową mgłą i prawie opuszczony teren, na tym zdjęciu można zobaczyć większość lasów duchów z propozycją skały w tle.

W centrum miniaturowych basenów przypływowych życie morskie przylegało do zamieszkania iglastych. takie jak ta rozgwiazda:

Nasi młodzież lubiła przeczesać plażę po skorupy i dolary piasku, a moje najmłodsze dziecko nie znalazło jednego, ale trzech, „pełnych dolarów”, jak zadzwoni do nich (mamy w domu mnóstwo „pięćdziesięciu centrów”).

W ciągu dwudziestu minut od naszego przybycia fala wracała i wirowała wokół drzew najbliżej linii brzegowej. Nasz pies domowy cieszył się tak samo jak młodzież (psy są mile widziane, ale muszą pozostać na smyczy).

Wędrowaliśmy do większych basenów przypływowych na odległej krawędzi plaży. W cieplejszej pogodzie prawdopodobnie byśmy się zaryzykowali.

Domy blefowe mają widok w wysokości 1 000 000 USD-mam nadzieję, że mają ochronę Tsunami z polisami ubezpieczeniowymi dla właścicieli domów! Podsumowując, po raz pierwszy udaliśmy się do Neskowin. Znacznie mniej turystyczne niż w pobliżu Lincoln City, sprawdź sklepy, plażę i las duchów następnym razem, gdy zdasz miasto.

Związane z

Znajdując ścieżkę plażową Hobbit na wybrzeżu Oregonu Nasza dalsza eksploracja wybrzeża Oregonu, odważyliśmy się, by znaleźć ścieżkę plażową Hobbit znalezioną na północ od miasta Florence na autostradzie 101. Po przejściu mostu i frekwencji do latarni morskiej Heceta Head Lighthouse Szukaj stanu Carl G. Washburne…
31 grudnia 2015in „Off the Beaten Path”

Wybrzeże Północnego Oregonu w 38 milach milowych między Newport i Neskowin musi zająć około godziny, zakładając, że nie zatrzymałeś się. W rzeczywistości możesz z łatwością spędzić cały dzień, sprawdzając niezliczone punkty zainteresowania między tymi dwoma kluczowymi miejscami w północnej części wybrzeża Oregonu. Wskazówka: jeśli…
7 sierpnia 2017in w „Epic Road Trips”

Wybrzeże Oregon: Sprawdzanie linii hrabstwa Tillamookts Tillamook biegnie na południe od Neskowin i na północ od Manzanity; 1,5 godziny rozpiętości wzdłuż autostrady 101. Miasto Tillamook jest być może najbardziej zrozumianym miejscem docelowym w regionie; Popularny przez Fabrykę Cheese Tillamook i wiele gospodarstw, które żywią się lokalną spółdzielnią mleczarską.…
23 lipca 2017 r. „Wakacje na plaży”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *