Aktualności Wrap Entertainment Uncategorized TNN: Przewodnik po przemyśleniu po nomadic… dla początkujących podróżników

TNN: Przewodnik po przemyśleniu po nomadic… dla początkujących podróżników

Witam wszystkich,

Kiedykolwiek siedziałem, a także oglądać rozmowy podróżne ludzi, którzy widzieli więcej w ciągu pierwszych 20 lat swojego życia, niż można sobie wyobrazić, że widzicie przez całe życie, a także stwierdzić, że „tak… Jasne … ale Nigdy nie nauczyłem się dokładnie, jak podróżować, tak dobrze, jak to, że przeraża mnie sh*t! ”

Jako młodzieniec z Ohio z Ohio, Jason nawet nie rozpoznał, że odejście od jego domu było wyborem, dopóki nie miał 23 lat!

Pod koniec lat 30. był tylko w dwóch krajach poza USA … a także na …

Hej! Przepraszam, że przerwałby się, ale ….

Wygląda na to, że natknąłeś się na artykuł wyłącznie dla subskrybenta!

(Już członek? Zaloguj się tutaj.)

Ten artykuł jest wyłącznie dla członków Nomadic Matt Plus! NM+ to jedyny program naszego członka, który zapewnia odwiedzającym takim jak Ty zyskują dostęp do bonusowych postów na blogu. Członkowie otrzymują również bezpłatne książki, przewodniki, kursy blogowe, uzyskują dostęp do naszych wydarzeń, powtórki wydarzeń, comiesięczne prezenty, koszulki, specjalne rabaty na temat oszczędzania pieniędzy, a także więcej!

Jako członek Nomadic Matt Plus nie tylko dostajesz mnóstwo korzyści, aby Twoje podróże były tańsze, ale pomagasz nam wytwarzać dogłębne materiały podróży, które kochasz!

Co najlepsze, subskrypcja kosztuje mniej niż koszt lunchu!

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do tego artykułu (a także ponad 100 innych artykułów tylko dla członków), a także wszystkich innych niezwykłych korzyści, dołącz do Nomadic Matt Plus, a także zacznij wyjść z podróży już dziś!

Ucz się więcej

Zaloguj sie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *