Aktualności Wrap Entertainment Uncategorized Po raz pierwszy w Paryżu: 6 pomysłów, o których należy pamiętać

Po raz pierwszy w Paryżu: 6 pomysłów, o których należy pamiętać

, kiedy światło zaczęło się maleć, wzrosłem z loku, a także odkryłem obszar wśród turystów, który stał z upuszczonymi szczękami, a także oddechami. Horyzont był gigantycznym magnesem, a także byliśmy, jednak spinacze przyciągane na krawędzi dachu, ciesząc się chmurami, które odgrywają srebrne podszewki, a także słońce wybierają nurkowanie. Niebo w kolorze miodowym stało się najlepszym tłem dla potężnej wieży Eiffla, która unosi się z betonowego labiryntu. To był wspaniały widok, który błaga o uchwycenie, tak cudowny każdy w tłumie, wyciągnął smartfony, a także kamery, aby zająć dom.

Byłem w transie. Zawsze miałem intensywną fascynację wszystkim francuskim. Próbowałem odkryć język francuski, obsesję na punkcie tradycyjnej kuchni francuskiej, a także trzymaj Francois Truffauta – mój film Boga – na cokole. Byłem na szczycie wycieczki MontParnasse, żyjąc chwilą, że najdłuższy czas był tylko lotem.

To był mój pierwszy paryski zachód słońca, mój pierwszy raz we Francji, moja pierwsza noc poza Azją. Poza tym ten moment był pierwszym w czymś, co wydawało się nieograniczoną sukcesją pierwszych w ciągu następnych siedmiu dni. Po pierwsze, po pierwsze. Podczas gdy jest podekscytowanie w zakresie przyjmowania książki doświadczeń, a także szczęścia w byciu złapanym poza strzępieniem, europejskie miasto plakatowe może być również raczej przytłaczające. Paryż jest pewna, jednak może być zastraszająca. Piękny, choć wadliwy. skuteczny, choć niedoskonały. Podobnie jak wiele innych zagranicznych miast, może być bezlitosna zarówno utraconego, jak i zdezorientowanego nowicjusza. Oto kilka pomysłów, aby poświęcić swój czas w Paryżu tak gładki, jak dokładnie to, jak fotografujesz w swoich snach.

Co jest objęte tym przewodnikiem?

1. Nie próbuj robić tego wszystkiego.
2. Traktuj czas jako walutę.
3. Zrozum swoją metodę.
4. Wybierz się na boczną wycieczkę poza miastem.
5. Uważaj na oszustwa.
6. Pozostań pozytywny.
Więcej pomysłów na YouTube ⬇️⬇️⬇️ oświadczone posty:

1. Nie próbuj robić tego wszystkiego.

Paryż ma świetną ofertę – a także o wiele do zaoferowania. Ma coś dla każdego, a także nigdy się nie wypuszcza. Galerie, a także muzea, kościoły, a także zabytki, zamieszanie, a także ogrody, restauracje, a także sklepy, cokolwiek jesteś, nie brakuje lokalizacji, a także rzeczy do zrobienia.

Bez pośpiechu.
Jedną z pułapek, w których odwiedzający po raz pierwszy zwykle odkrywają się, jest próba zrobienia tego wszystkiego. Paryż jest najlepszy z przyjemności, gdy nie wydaje się, że jesteś w finale sezonu wybitnego wyścigu. Rushing zabiera zabawę, szczególnie w mieście zaśmieconym lokalizacjami, które wymagają znacznie więcej czasu, a także pełnej uwagi.

Jeśli masz tylko tydzień lub dwa, spróbuj dostarczyć wszystko – cokolwiek – chcesz zobaczyć, jak i uchwycić je w swoim trasie, a także wkrótce rozpoznasz, jak bezcelowe jest to ćwiczenie. Na przykład sam Luwra jest równie ogromny, jak i bogaty, że potencjalnie nie można dokładnie zbadać w ciągu jednego dnia. Jeśli chcesz zobaczyć wszystkie ponadczasowe utwory, a także historyczne artefakty, w których się mieści, jesteś na długich wakacjach. Jednak właśnie o to chodzi: nikt nie przekręca twojego ramienia, aby to zrobić. Zrelaksować się. Oddychać. Nie spiesz się.

2. Traktuj czas jako walutę.

Kolejka w katedrze Notre Dame
Wielu marzy o upadku, jak w Paryżu, jednak kiedy wreszcie postawili stopę w La Ville de L’Amour, zwykle odkrywają, że są w kolejce. Długie kolejki wężą z wielu wybitnych atrakcji miasta, w tym Wieży Eiffla, a także katedry Notre Dame.

Każdego roku siedem milionów odwiedzających wspina się na wieżę Eiffla. Jeśli jednak ścigasz zapierający dech w piersiach widok miasta, zrozum, że nie złapiesz go z wieży. Najlepsze widoki Paryża to te z wieżą. Nie wyrzucaj wielkiego ułamka czasu, czekając na swoją kolej. Na przykład Excursion Montparnasse ma dość małe kolejki.

Wielu podróżników planuje swoje wycieczki zgodnie z budżetem. Jednak pieniądze nie są jedyną walutą, gdy jesteśmy na drodze. Czas jest równie cenny.

Tak, spontaniczność jest zawsze świetną rzeczą, jednak jeśli masz do dyspozycji ograniczony czas, trochę planowania może sprawić, że Twoja podróż tysiące razy była przyjemniejsza. Wybierz zakwaterowanie w obliczonym miejscu, nawet gdy ocenia on nieco cięższy w kieszeni. Nie ma sensu przebywać w niedrogim hotelu na obrzeżach miasta, gdy będziesz zmarnował większość czasu na dojazdach, a także o wiele więcej ciasta na taryfie.

Pomógłby również zrozumieć, że wiele restauracji otwiera się o dwunastu południe na lunch, blisko od drugiej, a także nie do tyłu do siedmiu lub ośmiu na obiad. Inne są otwarte przez cały czas, jednak usługa poza godzinami szczytu może być powolna. Podobnie, zwróć uwagę na wschód słońca, a także czasy zachodu słońca, aby zmaksymalizować DayliGHT, szczególnie jeśli chcesz spędzić dużo czasu na zewnątrz.

3. Zrozum swoją metodę.

Zagubione utracone może być zabawą. Otwiera drzwi fascynujących przygód, a także niezwykłych odkryć. Jeśli jednak czas nie jest po twojej stronie, opłaca się mieć koncepcję, w której idziesz. Będąc najlepszym miejscem na wakacji, Paryż jest dobrze objęty mapami internetowymi. Wszystko, czego wymagasz, to gadżet ze świetnym połączeniem, a także wspaniale. Istnieją również aplikacje nawigacyjne, które poprowadzą Cię podczas jazdy, chodzenia lub dojazdów.

Wielu nowicjuszy musi wziąć taksówkę, kiedy nie mogą odkryć swojej drogi. Jednak wiele punktów orientacyjnych miasta, a także atrakcji są połączone zarówno rozległym, jak i godnym zaufania systemem pociągów. Gdziekolwiek jesteś, w pobliżu jest stacja. Wykorzystaj go. Zabranie taksówki do dowolnego miejsca opróżni twój portfel.

4. Wybierz się na boczną wycieczkę poza miastem.

Jeśli przeglądasz coś innego, nie przerażasz się, aby wyjść z metropolii. Podczas gdy Versailles pozostaje ulubionym tłumem, inne miasta, a także miasta obecne podobnie fascynujące sytuacje dla objazdu.

Wersja Wersali
Mont Saint Michel, gmina wyspowa w Normandii, może być trzy, a także pół godziny, jednak jest absolutnie warte podróży. Zapytaj jednego z milionów, którzy sprawdzili, biorąc pod uwagę, że 1144, kiedy zbudowano niesamowite opactwo, które wieże przez doskonałe korytarze, a także domy.

Również w Normandii znajduje się urocze miasto Rouen, godzinę, a także połowa na północ od miasta. Oczyść historię, gdy postawiłeś stopę w lokalizacjach, w których odbyła się Joan of ARC, a także wykonana.

Provins, średniowieczne miasto na godzinę, a także pół południowo -wschodniej części Paryża, jest popularny ze względu na podziemne tunele, a także róże. Nie przegap możliwości popijania filiżanki gorącej czekolady o smaku różanym po przejściu do wieży stróża.

5. Uważaj na oszustwa.

Podczas osobnej podróży dobry przyjaciel był rozproszony przez hałaśliwą grupę kobiet w mundurze instytucji, które wsiadły do ​​metra. Gdy się nimi rozbawiła, trochę zrozumiała, że ​​jeszcze jeden to jej budżet z torby. Ktoś z prośbą o darowiznę zwrócił się jeszcze do jednego dobrego przyjaciela. Po podpisaniu arkusza rejestracyjnego zdał sobie sprawę, że jego telefon, który był na stole kilka sekund temu, zniknął. Skłamałbym, gdybym stwierdził, że te historie z pierwszej ręki od ludzi bliskich mnie sprawiły, że po raz pierwszy poczułem się z powodu podróży do Paryża, nie mówiąc już o własnym.

Bez wątpienia Paryż jest doskonałym miastem. Jednak podobnie jak wiele doskonałych miast, ma swój udział w tym, że ludzie korzystają z tego, że jesteśmy nowi i naiwni. Rozproszenia są rozproszone po mieście. Coś uroczego, coś ciekawego. Wystarczy jednak uważać na twoje rzeczy osobiste, a także otoczenie, a także musisz być w porządku.

6. Pozostań pozytywny.

„Brak lekceważących kelnerów? To szok ” – powiedziała Josephine, francuska dobra przyjaciółka, która zaprosiła mnie na obiad podczas mojej czwartej nocy w mieście. Po obfitym domowym posiłku zapytała mnie dokładnie, jak wiele brakujących szanowanych stewardów spotkałem. Odpowiedź wynosiła zero.

Paryżanie są znani z tego, że są ponure, a także brak szacunku dla turystów. Josephine nie jest jedynym paryskim dobrym przyjacielem, który mnie o tym powiadomił. „To finansowanie depresji” – mówią. Jednak ku mojemu zaskoczeniu miejscowi byli dla mnie niczym przyjemnym. Każdy kelner, który mi służył, był przyjazny. Każdy obserwator, o którym poprosiłem, było przychylne. Każdy członek personelu był zachwycony pomoc. Nie oznacza to, że jest to bajkowa ziemia, w której rodzą się jednorożce. Chodzi o to, że jeśli pozwolisz, aby twoje z góry przyjęte pojęcia przejmują swój sposób myślenia w kierunku podróży, możesz również zostać w domu.

Naucz się trochę francuskiego. Przywitaj ich w ich ojczystym języku, kiedy je technitujesz. Szanuj. Pokaż im, że doceniasz ich dom. Uśmiechać się. To cudowne miasto, a także tak wiele, z którego można się z tego zachować.

Twój pierwszy raz w Paryżu będzie tak gładki i szczęśliwy, jak chcesz. Trochę przygotowania przed podróżą może wskazywać na unikającą wielkiego żalu w trakcie i później. Już teraz wybierz, że będzie świetnie, że miasto będzie cudowne, a także że będziesz mieć najlepszy czas swojego życia. Po raz pierwszy w tym, że możesz ich doświadczyć tylko raz. Zrób swój, aby pamiętać.

Więcej pomysłów na YouTube ⬇️⬇️⬇️

Powiązane posty:

7 niezwykłych atrakcji w Paryżu

8 Atrakcje wakręgowców od Champs-élysées do Luwru: Walking Walkssion Paris Walk

Najlepszy widok Wieży Eiffla: Excursion Montparnasse, Paryż

Père Lachaise Cemetery: A Spirited Walk in Paris

Paryż z ograniczonym budżetem: przewodnik podróży i plan podróży

Jak dostać się do Paris City Center z Charles de Gualle Flight Terminal

Navigo Découverte: Paris Train Week Pass, a także dokładnie jak zdobyć

Gdzie zatrzymać się w Europie: plan planu budżetowego, a także HOSrecenzje tel

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *