Aktualności Wrap Entertainment Entertainment 10 niesamowitych rzeczy do zrobienia we Florencji we Włoszech

10 niesamowitych rzeczy do zrobienia we Florencji we Włoszech

Wycieczka do Florencji jest marzeniem. To historyczne włoskie miasto jest przepełnione tradycyjną sztuką, intrygującą architekturą, wspaniałymi widokami, a także pyszną kuchnią.

Niezależnie od tego, czy sprawdzisz weekend, czy zostaniesz przez kilka miesięcy, Twój czas we Florencji z pewnością będzie niezapomniany. Aby jak najlepiej wykorzystać swoją podróż, sprawdź listę niesamowitych rzeczy do zrobienia we Florencji we Włoszech.

Spis treści

Niesamowite rzeczy do zrobienia we Florencji, Włochy1. Pozostań spóźnieniem, a także czerp przyjemność z świeżego Cornetto w Piazza di Santa Croce
2. Odwiedź Ponte Vecchio, najstarszy i najbardziej malowniczy most
3. Przeczytaj książkę lub piknik w ogrodach Boboli
4. Zobacz popularne dzieła sztuki w galerii Uffizi
5. Rozkoszuj się gnocchi 5-ser w Osteria Santo Spirito
6. Obejrzyj Sunrise (lub Sunset) z Piazzale Michelangelo
7. Kupuj świeże stworzenie w Mercato Centrale
8. Zobacz miasto z góry
9. Wybierz się na jednodniową wycieczkę do Pizy
10. Zagubiaj się, odkryj, a także odkryj własne wędruje

Zalecane hotele z pisarzem

Niesamowite rzeczy do zrobienia we Florencji we Włoszech

1. Pozostań spóźnieniem, a także czerp przyjemność z świeżego Cornetto w Piazza di Santa Croce

Każdej nocy około 2 w nocy, długo po tym, jak większość Florencji poszła spać, tajne piekarnie w całym mieście otwierają swoje drzwi. Zezwoleniem na sprzedaż wyłącznie kawiarni, a także innym firmom, piekarnie te nie powinny współpracować z konsumentami. Jednak o 2 w nocy, kiedy zaczynają pieczyć poranną partię, wyczerpani Florentianie potykają się do tylnych drzwi tych piekarni, a także dostają świeże ciasto, aby zakończyć noc.

Sprawdź niektóre z niesamowitych i niedrogich wycieczek, które możesz zrobić w Bazylice Santa Croce.

Te piekarnie są nazywane sekretem z jakiegoś powodu. Kto jest otwarty, a także tam, gdzie są, regularnie się zmienia. Jednak plotka ma to, że ta za pośrednictwem Delle Brache jest nadal otwarta. Utrzymuj swój głos, a także przygotuj 1 euro. Następnie, z przepysznym ciastem w ręku, idź do Piazza di Santa Croce. To tylko przecznica dalej, a także jest czarującym sposobem na zakończenie nocy.

2. Odwiedź Ponte Vecchio, najstarszy i najbardziej malowniczy most

Istnieje wiele mostów przekraczających Arno, jednak żaden nie jest tak uderzający jak Ponte Vecchio. W 1944 r. Armii brytyjskiej podczas II wojny światowej naziści planowali zrujnować wszystkie mosty łączące się z Florencją, aby zmusić armię brytyjską do efektu wąskiego gardła. Mit jest taki, że Hitler powiedział dowódcy, aby „zachować najbardziej kreatywny”. Niezależnie od tego, czy jest to prawda, czy nie, pozostało nam z Ponte Vecchio.

Sprawdź niektóre z niesamowitych i niedrogich wycieczek, które możesz zrobić w Ponte Vecchio.

Odpowiednio tłumacząc się na „Old Bridge”, Ponte Vecchio istnieje od 1345 r. Unikalny budynek, a także fascynująca historia sprawiają, że ten most jest typowym przystankiem dla turystów. Sklepy wzdłuż jubilerów domowych Ponte Vecchio, Goldsmiths, a także Silversmiths. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się robić zakupy, gdy tam jesteś, Ponte Vecchio jest potrzebą podczas podróży do Florencji we Włoszech.

Powiązany artykuł: Szukasz zakwaterowania przyjaznego budżetu? Sprawdź naszą ostateczną listę najlepszych hosteli na całym świecie.

3. Przeczytaj książkę lub piknik w ogrodach Boboli

Zdjęcie Damiana Entwistle CC By-NC 2.0
Te XVI-wieczne ogrody są największymi historycznymi ogrodami we Włoszech. Łatwo jest spędzić dzień się zgubę, a także odkrywać każdy cal zapierającego dech w piersiach krajobraz. Od ukrytych grotów po wyłożone drzewami chodniki, w ogrodach Boboli można zobaczyć niezliczone widoki.

Sprawdź niektóre z niesamowitych i niedrogich wycieczek, które możesz zrobić w ogrodach Boboli.

Wykorzystaj w pełni spokój, a także spokój oferowany w ogrodach Boboli, spędzając trochę czasu na relaksie, a także biorąc to wszystko. Zrób piknik na podwórku lub odkryj przytulną grę, w której można się sprawdzić, a także złapać W swoim dzienniku podróży.

Powiązany artykuł: Niesamowite rzeczy do zrobienia w Rzymie we Włoszech.

4. Zobacz popularne dzieła sztuki w galerii Uffizi

Żadna podróż do Florencji nie byłaby całkowita bez kilku tradycyjnych dzieł sztuki. Podczas gdy Accademia jest domem dla Dawida, Uffizi jest domem praktycznie cokolwiek innego. Giotto, de Vinci, Raphael, a także Botticelli to tylko kilku popularnych artystów, których prace są tutaj przedstawione. Oprócz niezwykłej sztuki okna w Uffizi oferują spektakularne widoki Arno.

Sprawdź niektóre z niesamowitych i niedrogich wycieczek, które możesz zrobić w galerii Uffizi.

Niezależnie od tego, czy szybko sprawdzisz, aby zobaczyć Venus z Urbino Tycjana, a także narodziny Venus Botticelli, czy spędzasz cały dzień na zwiedzaniu 45 sal w Uffizi, ta galeria jest obowiązkowa.

5. Rozkoszuj się gnocchi 5-ser w Osteria Santo Spirito

Omawiając najlepsze jedzenie we Florencji, Włochy przyjęłyby całą osobną publikację (lub 10 postów w tej sprawie). W tym mieście jest tyle do jedzenia, a większość z nich jest pyszna. Powiedziećnullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *