Aktualności Wrap Entertainment Uncategorized Orange wybierający w Rock Farm, Sagada

Orange wybierający w Rock Farm, Sagada

Zły podróżnik, a także jego dobrzy przyjaciele weszli do kawiarni bez opieki na świecie niż siedzenie, a także siedzieć przez długi czas. Podróż do Bomod-Ok Falls, podczas gdy całkowicie satysfakcjonująca była również absolutnie wyczerpująca. (Wyobraź sobie cztery godziny spaceru, a także wzgórza do wodospadu, a także z powrotem.) Wybraliśmy stół, ciągnęliśmy krzesła, a także siedzieliśmy jak krzesła, którzy byli naszymi długoletnimi kochankami. Jaki komfort! Dopiero gdy kelner podał nam menu, kiedy zdaliśmy sobie sprawę, że jesteśmy tam na lunch, a także nie tylko do siedzenia.

Cafe Bodega

Ponkan na Ponkan!
Lokalizacja była zarówno Rock Inn, jak i Cafe. Chociaż zapewnia podróżującym zakwaterowanie, kawiarnia – o nazwie Cafe Bodega – jest dostępna dla wszystkich. Cafe Bodega wykorzystywana jako stodoła została później przekształcona w dużą jadalnię, wspierając naprawdę rustykalną i domową atmosferę. Wnętrze jest ozdobione produktami Igorot, takimi jak kosze ryżowe na talerze drewniane, przekształcone w praktyczne meble. Restauracja jest ogromna, świetna dla ponad 70 gości jednocześnie, a także na zewnątrz jest wiele miejsc. Cafe Bodega serwuje głównie filipińskie jedzenie, w tym niektóre ulubione regionalne. Każda porcja jest wystarczająca do udostępniania grup.

Ale ta publikacja nie dotyczy jedzenia w Cafe Bodega. Chodzi o jasne i cytrusowe pomarańcze Ponkan na Ponkan!

Pomarańczowy sad

To był mój trzeci raz w Rock Inn, a także w kawiarni, a także każdej wizycie, wykonałem dokładnie tę samą rutynę: usiądź, kupuj jedzenie i, czekając, udaj się na Orange Plantation z tyłu budynku na randkę owoc plakatowy witaminy C.

Zakładam, że jest to typowa rutyna dla wielu gości, ponieważ kelner, który nas bawił, zasugerował, że wybieramy pomarańczowe, przygotowując naczynia, które zamówiliśmy. Widzisz, drzewa mandarynkowe nie są wyjątkowo typowe na Filipinach, a koncepcja bycia w środku pomarańczowego gaju była wystarczająca, aby zwiększyć jakąkolwiek energię, którą pozostawiliśmy. Za każdym razem, gdy widzę Sagadę, zawsze patrzę w przyszłość na zbieranie pomarańczy, ponieważ naprawdę, naprawdę się z tego zachwycam. Do sadu poszliśmy z plastikową torbą w ręku, a także parą nug! Pozwól, aby rozpocząć poszukiwanie najsłodszych sfer cytrusowych!

Najpierw pierwsze rzeczy – opłata za wstęp. Farma zbiera teraz P50 tylko do wejścia do sadu. Choć wydaje się to równie dobrze za opłatę za wstęp, to naprawdę jest całkiem świetna okazja. Podczas gdy jesteś w terenie, możesz jeść tak wiele owoców, jak chcesz. (To część opłaty P50. Jak mogę, byłem tym czasem niewiarygodnie głodowany.

Pomarańczowe gaje w Rock Farm

Członek personelu wyjaśnił nam różne rodzaje pomarańczy (Sunekists, Hamlins, a także Ponkany), a także dokładnie, jak prawidłowo wybrać, wykorzystując SNIP, który zapewnił. Obszar, w którym mieliśmy głównie pomarańcze Ponkan. Stwierdził, że aby upewnić się, że wybieramy najlepiej smakowe owoce, próbujemy jednego z jednego drzewa, a także trzymamy się go. Ponownie, był to sprawa, więc nie byliśmy niechętnie wypróbować owoce z różnych drzew. Nasz rodzaj grupy rozstanych metod, a także sam wybrany Ponkan – to znaczy pomiędzy Camwhoring.

Nawiasem mówiąc, było to P50 za kilogram za „Wyjm” Ponkan.

Po 40 minutach zbierania, degustacji, a także przecierania na Ponkanach, wreszcie wybraliśmy czas na lunch! Byliśmy bardziej niż zadowoleni, że nasz zakup był już obsługiwany, kiedy przyjechaliśmy. Minusem było jednak to, że byliśmy już pełni, gdy spakowaliśmy nasze brzuszki z Ponkans. Wykopaliśmy się na lunch z doskonałym rozmachem, jakby pomarańczowe gaje przywróciły groove.

Opłata za wejście: PHP 50 (możesz jeść tyle, ile chcesz w środku)
Stawka za kilogram: PHP 60
Sezon wyboru pomarańczy: od listopada do lutego

Więcej sugestii na YouTube ⬇️⬇️⬇️

Powiązane posty:

Wiszące trumny w Echo Valley: Sagada, Filipiny

Lemon Pie House: gdzie zjeść w Sagada na Filipinach

The Yoghurt House, Sagada: A Love-Hate Affair

Salt N Pepper Diner w Sagada na Filipinach

BOMOD-OK FALLS, SAGADA: Czego można się spodziewać

Ta rzecz zwana Kiltepan Sunrise: Sagada, Filipiny

Sagada Tkaving: Prowincja górska, Filipiny

Połączenie jaskini: Splunking następnego poziomu w Sagada na Filipinach

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *