Aktualności Wrap Entertainment Entertainment 30 rzeczy do zobaczenia i wykonania w San Francisco

30 rzeczy do zobaczenia i wykonania w San Francisco

Ostatnia aktualizacja: 7/12/21 | 12 lipca, 2021

Lubię San Francisco. To dom miejski do hipisów, techników, artystów, imigrantów, studentów i wszystkich pomiędzy. Jest niezwykła muzyka, smaczne jedzenie na wszystkie budżety, kilka z bardzo najlepszych azjatyckich potraw w kraju, parki w Galore i niezwykły wibrację czeskiej.

Z tak wielu różnych wpływów, nie jest zaskoczeniem, że San Francisco przeszedł do światowej klasy miasta, która ma mnóstwo niezwykłych rzeczy do zobaczenia i zrobienia.

Osobiście lubię sprawdzić San Francisco na jedzenie. Jest domem do kilku najlepszych azjatyckich i meksykańskich potraw w kraju (jak również niektóre niezwykłe kawiarnie).

Ale jest też wiele więcej, aby tu zobaczyć. To wspaniałe miasto na weekendowy wypad.

Ale tylko dlatego, że jest to drogie miejsce do życia nie wskazuje, aby przełamać bank.

Aby pomóc Ci zaplanować podróż, oto najlepsze 30 rzeczy do zobaczenia i występowania w San Francisco

1. Weź bezpłatną wycieczkę do pieszych

Pierwszą rzeczą, którą robię, gdy przyjeżdżam do nowego miejsca, zajmuje wycieczkę pieszą. To najlepsza metoda, aby położyć krańca, zobaczyć najważniejsze informacje i poprosić o obawy do eksperta lokalnego przewodnika. Bezpłatne wycieczki SF prowadzi codzienne bezpłatne wycieczki, które mogą pokazać główne atrakcje miasta. Będziesz nie tylko dowiedzieć się o mieście, ale będziesz miał dostęp do eksperta lokalnego przewodnika, który może odpowiedzieć na wszystkie twoje obawy i dać Ci zindywidualizowane sugestie. Pamiętaj, aby pomysł na końcu!

Na wiele dokładniejszych płatnych wycieczek sprawdź spacery. Są moją ulubioną firmą wypłaconą w mieście.

2. Spacer Golden Gate Bridge

Nie ma wątpliwości, że słynny Golden Gate Bridge jest jednym z wielu popularnych zabytków San Francisco. Otwarty w 1937 roku jest prawdopodobnie najbardziej sfotografowany most na świecie. W jego początku był to najdłuższy i najwyższy most wiszący na świecie, obejmujący 4,200 stóp (1,280 m) długości i stojąc o wysokości 746 stóp (227 m).

Możesz przejść przez most (który poleciłem) lub po prostu spojrzeć na nim z każdego kąta i zatrzasnąć swoje słynne zdjęcia. Jeśli masz czas, wykonaj metodę do obszaru rozrywki Golden Gate. Posiada promenadę nabrzeża, zamiatanie widoki na most i kilka łatwych szlaków turystycznych.

3. Idź do pola Crissy

Ten park znajduje się w pobliżu mostu i zapewnia świetny obserwację. Posiada plażę, niektóre restauracje, mola, w których można zobaczyć miejscowych rybołówstwo, a wiele zielonych obszarze na relaks. Wykorzystuje pewne rozległe widoki na port, dzięki czemu jest to wyluzowane miejsce, aby znaleźć w okresie letnim, aby mieć piknik, salon na słońcu i cieszyć się życiem.

4. Zobacz Pałac Sztuk Pięknych

Pałac Sztuk Pięknych jest resztką rzymskym stylu z Międzynarodowej Ekspozycji Międzynarodowej Pacyfiku z 1915 r. (Targi na świecie odbywające się w San Francisco). Outside Rotunda i jego laguna są kolejnym z miasta, wiele fotografowanych zabytków. To także zabawne miejsce docelowe, w którym można przynieść kumple do gry Gigantyczny Jenga, Cornhole, Ping Pong i inne gry. Miasto często ma tutaj wydarzenia, więc sprawdź witrynę sieci Web, aby zobaczyć, co jest włączone podczas wizyty.

601 Lyon Street, +1 415-608-2220, PalaceOffineArts.com. Otwórz Wtorek-Niedziela od 10 am-5pm. Wstęp jest bezpłatny (niektóre wydarzenia za przyjęcie).

5. Wharf i molo rybaka wędrownego 39

Wharf był pierwotnie zdominowany przez włoskich imigrantów, którzy pomagali popularyzować rynek rybny miasta. Do dziś można cieszyć się rybakami w pracy w Alley Fish (główna ulica, w której pracują rybaków). Jeśli chcesz spróbować kilku z owoców owoce morza, że ​​San Francisco jest popularne dla, sugestywał pasek wodny i bar do kotwicy.

Molo 39 jest turystycznie, ale także metoda zabawy do spędzenia godziny. Istnieją buskery, tandetne sklepy z pamiątkami, arkady, akwarium i tony przecenionych restauracji (więc unikaj jedzenia tutaj).

6. Przeglądaj Alcatraz.

Alcatraz jest prawdopodobnie najbardziej popularnym (lub niesławnym) więzieniem w Ameryce. W latach 1934-1963 mieściło się wieloma znanych przestępców (przestępcy jak Al Capone). W swojej 29-letniej historii nie jest skutecznie uciekł ani jednego więźnia (lub tak mówią). Po zamknięciu zakończyło się krajowym punktem orientacyjnym. Odwiedzający mogą zwiedzać wyspę, dowiedzieć się o więzieniu i jakie życie było jak więzień i wycieczka wnętrza. Jest bardzo zajęty w okresie letnim, więc upewnij się, że zarezerwuj.

+1 415-981-7625, Alcatrazyinises.com. Wycieczki prowadzone codziennie i kosztują 41 USD, które obejmuje wycieczkę audio.

7. Weź dzienną wycieczkę do Berkeley

Położony zaledwie 20 minut po zatoce samochodem, Berkeley jest domem dla muzyki, hipisów, studentów i Uniwersytetu w Kalifornii – Berkeley (30% ludności miasta udać się tutaj do instytucji). Tutaj znajdziesz nawet wiele restauracji wegańskie i wegetariańskie, wykonawcy ulic i sklepy z eklektyczne (w tym kabiny sprzedające biżuterię i inne produkty na ulicach). Nie przegap nieprzyciętnychRtyty ogrodu botanicznego w Kalifornii, który ma ponad 10 000 roślin!

8. Spędzać czas w misji

Na niezwykły widok na miasto, udaj się do Dolores Park w dzielnicy misji. Jeśli jesteś miłośnikiem historii, nie przegap Misión San Francisco de Asís (Mission Dolores). Założona w 1776 r., Jest to najstarsza ocalała struktura w mieście i domu na jedyny cmentarz w granicach miasta. To budynek, który zapewnia tę część miasta jego nazwa.

Okręg misji jest także zabawnym miejscem na spędzenie nocy. Dzielnica ma meksykańskie restauracje, oprócz żywych barów i klubów. Uzyskaj burrito w Taqueria Cancún lub Papolete lub przejdź do jednego z mieszanych prętów napojów 16 (Dalva jest dobra).

9. Zobacz Lombard Street

To najszybsza ulica świata. Otoczony ogrodami i kwiatami, składa się z osiem skrajnych skrętów do włosów. W latach dwudziestych ludzie w San Francisco zaczynali jeździć w samochodach. Jednak wiele popularnych wzgórz miejskich było równie dobrze strome do nawigacji. Idea wykorzystania zaokrąglonej ulicy, która pomoże w skokach samochodowych, przyjęto w dół, a nachylenie wzgórza wzrosła od 27% do 16%. Teraz możesz cieszyć się pojazdami i rowerzystami poruszającymi się w ostrych skrętach jako turystów Gawk w nich.

10. Idź do Coit Tower

Usytuowany na górze Telegraph Hill, ta wieża art deco została opracowana w 1933 roku Malowidy tutaj zostały namalowane w 1934 roku przez lokalnych artystów i ilustrują życie w San Francisco podczas depresji. Wieża zakończyła się zabytkiem San Francisco w 1984 r. I został dodany do krajowego rejestru historycznych lokalizacji w 2008 roku.

1 Telegraph Hill Blvd, +1 315-249-0995, Sfrecpark.org / Miejsce docelowe / Telegraph-Hill-Pioneer-Park / Coit-Tower. Otwórz codziennie od 10 am-5pm. Wstęp wynosi 7 USD dla mieszkańców miasta i 9 USD dla odwiedzających.

11. Jedz w Chinatown

Jest to największa Chinatown w Stanach Zjednoczonych (i to drugi wiele sławnych, po Nowym Jorku. Chińskie imigranci po raz pierwszy odnoszą się do Zachodniego Wybrzeża w latach 50. XIX wieku i założyli sklep w San Francisco. Z powodu segregacji rasowej, ta okolica. skończyło się głównie chińskim i pozostał więc nawet po zakończeniu segregacji.

To jedna z najlepszych miejsc w mieście do jedzenia. Istnieje wiele hairshouses, restauracji, barów, straganów z pamiątkami i twórcami ciasteczek Fortune. Musisz tu znaleźć przynajmniej raz i jeść.

Aby naprawdę dowiedzieć się o okolicy, jego historii i jej ludzi, spacerując z widokiem na spacery. Są moją firmą wycieczkową chodzącą, ponieważ wykorzystują ekspertów lokalnych przewodników, a ich wycieczki są zawsze zabawne i edukacyjne. Spacer szczególnie koncentruje się na Chinatown.

12. Jedź samochodami sznur

Nie przejdź do San Francisco jest kompletny bez jazdy na przewodowym samochodzie. The cord car system in San Francisco is the last manually operated system in the entire world. Z 22 linii, które zostały pierwotnie produkowane w XIX wieku, nadal pracuje tylko trzy. Biorąc pod uwagę, że istnieje ograniczone siedzenia (i biorąc pod uwagę, że są jednym z największych atrakcji w urlarniach w mieście) oczekiwania mogą być długie. Upewnij się, że planujesz naprzód (spróbuj wyjść w dzień powszedni, kiedy jest mniej odwiedzających). Bilety to 8 USD.

13. Idź na wycieczkę do portu

For a completely different look at the city, take an afternoon cruise of San Francisco Bay. Zobaczysz kilka dzikich zwierząt, przyciągnij wspaniałe zdjęcia i dowiedz się o zatoce i jego miejscu w historii San Francisco. Około 40% Kalifornii, odpływy do zatoki, a obszar jest domem dla wszystkich rodzajów węży, promieni, wydry, rekinów, wielorybów, lwów morskich i więcej. Czerwona i biała flota ma godzinowe wycieczki począwszy od 38 USD. Jeśli jesteś na budżet, tani metoda, aby zobaczyć zatokę, jest podjęcie promów publicznych za 7,30 USD.

14. Spędzaj czas w Castro

San Fransico jest de facto kapitałami gejem USA, biorąc pod uwagę, że lata 60. i 70. Hub gejowski w mieście znajduje się Castro, popularna dzielnica gejowska San Francisco (Harvey Milk, pierwsze swobodnie wybierane urzędnik w Kalifornii, miał swoje biuro). Okolica ma wiele restauracji etnicznych i nowoczesnych oprócz grupy, która służy lokalnie pozyskiwanej żywności ekologicznej. On top of that, there are a plethora of wild and fun clubs that deal with both gay and directly crowds. Jeśli próbujesz znaleźć zabawne życie nocne, to jest dla ciebie okolica.

15. explore Haight-Ashbury

The birthplace of America’s counterculture, the Haight was ground zero during the summertime of 1967, a.k.a. The summertime of Love. Hippies utilized to live here but, eventually, all the vibrant Victorian houses were gotten up by a lot more well-off residents as the area gentrified. It’s now home to high-end boutiques, hip cafes, and stylish restaurants. That said, you can still find some record stores, dive bars, and vintage clothing stores here.

If you really want to learn a lot more about the area’s hippy past, takethe flower Power walking Tour. It’s just $20 USD and will walk you with the neighborhood’s lively and eclectic past.

16. Rollerskate in Church

The Church of 8 Wheels is a former church that has been converted to an old-school rollerskating arena. They have DJs and live music so it’s essentially a party on wheels. Admission is $15 USD and you can lease skates for $5 USD. so it’s a cheap (and unique) method to have fun and meet people. There are times for both youngsters and adults as well and they even organize lessons for people who have never roller-skated before.

554 Fillmore St., +1 415-752-1967, churchof8wheels.com. open Tuesdays, Friday-Sunday. inspect the web site for times as there are both all-ages and adult-only events. Admission is $15 USD and rentals are $5 USD.

17. See Muir Woods

Named after famed naturalist John Muir, this stunning forest is found just 16 miles from downtown so it’s an easy place to visit. It’s home to over 240 acres of towering old-growth redwood trees. While the trees here are not as big as the sequoia trees in nearby Sequoia national Park, it’s nevertheless a kicking back place to visit. There are lots of walking tracks and it’s family/kid-friendly too. Admission is $15 USD.

Some suggested tracks are the Muir woods path (1.3 miles, easy), Bootjack loop path (6.2 miles, moderate), and the Muir main path (1.5 miles, easy).

18. go to the beat Museum

Dedicated to the beat Generation (the 1950s counter-culture), here you’ll find original manuscripts, rare books, letters, and a lot more from authors like Jack Kerouac and Allen Ginsberg (Kerouac’s On the road is one of my favorite travel books). established in 2003, the museum has over 1,000 pieces of memorabilia including Ginsberg’s typewriter and a first edition copy of Kerouac’s novel The town and the City. They also hold regular events (and walking tours) so inspect the web site to see if anything is happening during your visit.

540 Broadway, +1 800-537-6822, kerouac.com. open Thursday-Monday from 10am-7pm. Admission is $8 USD.

19. learn at the Exploratorium

This quirky interactive science museum has all type of exhibitions covering biology, gravity, light, animation, germs and bacteria, wildlife, and much more. It’s extremely participatory and hands-on so it’s the best stop for any individual traveling with youngsters (though there are also adult-specific exhibitions too). Their 18+ After Dark events on Thursdays let you explore the different galleries with a drink in hand.

Pier 15, +1 415-528-4444, exploratorium.edu. open Wednesday–Saturday from 10am-5pm. 18+ events are held on Thursday from 6pm-10pm. Admission is $29.95 USD.

20. Hang Out in Golden gate Park

This massive park covers over 1,000 acres, making it 20% bigger than central Park in NYC. Inside, you’ll find a Japanese garden, an arboretum, a museum, and lots of hiking and walking trails. walking from end to end takes the better half of a day. In the summer, it’s a popular area to picnic, choose a stroll, and absorb the sun. even though it sees over 24 million visitors each year, it’s never as well hard to find a secluded area for yourself.

21. catch a Game

San Francisco locals like their sports teams, especially the Giants (their baseball team). If you’re in town during a game, be sure to head to Oracle Arena and take in the spectacle — it doesn’t get a lot more American than this! The team is one of the longest-established and a lot of successful in the league and you can get tickets for around $20 USD.

22. go to the cord car Museum

When the cord vehicles introduced in 1873, they were extremely popular and altered the deal with of the city. To learn a lot more and see all type of pictures and relics from a bygone era, including a few of the original cars, head to this museum (the only surviving cord car from the first cord car company is here). You can also peer down into the cord car powerhouse to see what powers the cars. The museum isn’t huge but it’s fun and insightful.

1201 Mason Street, +1 415-474-1887, cablecarmuseum.org. open daily from 10am-4pm (5pm Friday-Sunday). Wejście jest za darmo.

23. take pleasure in the view from twin Peaks

For another panoramic view of the city, drive or hike as much as the top of twin Peaks. Standing 925 feet high, you’ll get a sweeping 360-degree view of the city. Współ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *