Aktualności Wrap Entertainment Uncategorized Królestwo księżycowe: Distilia Snapper, Perth

Królestwo księżycowe: Distilia Snapper, Perth

Ja i mój kolega Jarrod z Aussie Craft Spirit dystrybutorów odwagi, wkrótce doświadczą czegoś rzadkiego i pięknego: wielkiego otwarcia gorzelni. Whipper Snapper w Perth w stanie Waszyngton wkrótce zacznie okazywać najwyższej klasy australijski księżyc: jest krystalicznie czysty, silny, ale gładki i smaczny. Przygotuj się Australia!

Rojenia. Nawet słowo jest trochę ekscytujące. Tak naprawdę nie wiedziałem, co to wskazało, a nawet tak naprawdę było do tej pory, ale zawsze chciałem spróbować.

A teraz, tutaj, rozmawiam z Alasdairem Mallochem, właścicielem najnowszej gorzelni whisky w kraju oraz ekspertem whisky Frank McHardy, którego 50 -letnie doświadczenie w służbie jest coś, na co można się zachwycić. Jestem daleko od mojej głębi.

Na szczęście mam asa w rękawie: mogę pić!

Nawet o wiele na szczęście, księżyca „Crazy wujek” Whipper Snapper (niesamowita nazwa) sprawia, że ​​mój as jest łatwy do gry. Jest dobry schludny, a nawet lepszy w koktajlu. Jarrod i ja chodzimy do pracy i wkrótce nie czuję się tak nie na miejscu.

Przed otwarciem jest jeszcze kilka godzin, więc Jarrod i ja jesteśmy traktowani na wycieczkę gorzelni. Mimo że widziałem teraz kilka z nich, wciąż jestem oszołomiony, zdumiewany i zdezorientowany tym, jak złożony i delikatny jest ten proces.

I zawsze jestem uderzony tym, jak urocza może wyglądać miedź.

Podczas ceremonii otwarcia (tak, to ja z lordem burmistrzem Lisą Sucaffidi!), Próbujemy wyjątkowych espresso Martinis, które przyjmują smaki księżyca i wykorzystują je na swoją korzyść.

Cieszymy się również z kwaśnych jabłek księżyca i mułów księżyca, gdzie imbirowe piwo nadaje whisky nieoczekiwane, ale pyszne zing. Jarrod i ja też wypróbujemy również prototypowy bimber w boksie w boleniu lufy Whipper, który ma nawet o wiele więcej smaku i oszałamiającego złotego blasku. Te rzeczy wkrótce będą na rynku, więc miej oczy obrane.

Co najlepsze, wkrótce, Whipper Snapper wypuści swoją whisky w stylu bourbon, która musi się starzeć przez co najmniej dwa lata. Myślę, że to będzie wspaniałe.

Poszukaj więc Whipper Snapper w lokalnych sklepach z butelkami i małych barach, i przejdź do odwagi, dystrybutorów Whipper Snapper.

Distilia Whipper Snapper

Wycieczki gorzelni: 10.00 – 17.00 (rezerwacje niezbędne)
Kawiarnia: pon, czwartek w godzinach 7.00-17.00, pt.-Sun 7.00-18.00.

139 Kensington st
East Perth
Australia Zachodnia 6004

W: Whippersnapperdistillery.com
FB: Whippersnapperdistillery
IG: @Whipper_Snapper_Distillery

Czy kiedykolwiek sprawdziłeś gorzelnię? Co myślisz, kiedy słyszysz słowo „bimber”? Powiedz nam w komentarzach.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *