Aktualności Wrap Entertainment Uncategorized Hiszpania Plaże Wanderlust

Hiszpania Plaże Wanderlust

KADE KADE zawiera linki stowarzyszone. Jeśli dokonasz zakupu za pośrednictwem tych linków, zarobię prowizję bez dodatkowych kosztów. Dzięki!

Podziel się na Twitterze
Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Pinterest
Udostępnij na e -mailu

Przez chwilę miałem wrażenie, że Hiszpania będzie krajem, który najlepiej reprezentuje mój 2012. Po raz pierwszy wymeldowałem się w Hiszpanii w marcu i planuję teraz wiele innych podróży! To zaskakująco hiszpański rok.

Oto miejsca, które najbardziej chciałbym sprawdzić w Hiszpanii:

San Sebastian

Być może odwiedzam San Sebastian po raz pierwszy w lipcu w lipcu – i jest to coś, na co czekałem od dłuższego czasu. San Sebastian znajduje się w Basque Country, niedaleko Pamplony i biegu byków (dlatego wkrótce mogę być w okolicy!).

Plaże San Sebastian są długie, piaszczyste, absolutnie cudowne i wspaniałe dla surferów i opalników. Dodatkowym bonusem jest oczywiście bary Pintxos na całym świecie!

Costa Brava

Planuję uczestniczyć w TBEX Europe 2012 w Costa Brava w Hiszpanii i wcześniej spędzić tam trochę czasu z blogerem. Wygląda to na idealną okazję do w końcu zbadania tego regionu. Costa Brava to znacznie więcej niż tylko plaże – region rozciąga się na Pirenees, a także miasta takie jak Girona i figueres. Nie wspominając o zajęciach na świeżym powietrzu i kulinarnych hotspotach… Skąd mam to wiedzieć? Ponieważ stawiają najlepsze wycieczki prasowe znane człowiekowi. Przykro mi, że musiałem odrzucić od nich zaproszenie w maju.

Costa Brava wygląda absolutnie oszałamiająco – i jest to wspaniała alternatywa dla wakacji w Costa del Sol. Na pewno nadrobię to zagubione wymeldowanie!

Menorca

Ze wszystkich balearyjnych wysp Menorca najbardziej mnie intryguje – prawdopodobnie dlatego, że jest najbardziej tajemnicza. Ibiza może być szaloną wyspą imprezową, a Mallorca chodzi o wakacje na plaży dla niemal każdego rodzaju podróżnika – ale Menorca, którą mam w pamięci, jest tajemniczym, oszałamiającym miejscem odwiedzanym przez podróżników, wypełnionych wapiennymi klifami, jaskinie i tajne plaże. Bardzo chciałbym się tam dostać – i uwielbiam fakt, że w Liverpoolu odbywają się bezpośrednie loty, moje najbliższe lotnisko.

Wakacje w Hiszpanii jest bardzo prawdopodobne w kartach przez resztę lata, jak wyjaśnia ruchliwy stan Directline-Holidays. Mam nadzieję, że tym razem plaże Hiszpanii są dla mnie gotowe!

Obrazy od góry: Kalysee, Brynnavon, Vibragiel

Uzyskaj aktualizacje e -mail od Katenever przegap post. Odejmuj subskrypcję w dowolnym momencie!

Imie Imie
Ostatnia nazwa nazwy
Twój e -mail e -mail
Składać

Podziel się na Twitterze
Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Pinterest
Udostępnij na e -mailu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *