Aktualności Wrap Entertainment Uncategorized Gdzie zjeść na Bali – Mama San, Seminyak

Gdzie zjeść na Bali – Mama San, Seminyak

Jeśli znajdziesz się na Bali, upewnij się, że jesz przynajmniej raz w Mamie San. I zdecydowanie zamów mojito kokosowe. Jesteś rozpieszczany wyborem restauracjami i barami na Bali, ponieważ jest żywą scenę smakoszy. Mama San Kitchen, Bar & Lounge w Seminyak serwuje mieszankę azjatyckich smaków w dziwacznej przestrzeni vintage-retro.

Nieco odłożony z Sunset Road w Seminyak, istnieje prawdziwy Wschód spotyka się z West Feel to Mama San. Bar na dole to stylizowane podejście do kolonialnej Wielkiej Brytanii w Szanghaju w latach dwudziestych. Jest ciemny i fajny, nie tylko dlatego, że przestrzeń jest klimatyzowana. Duży mural Mama San spogląda na dużą jadalnię, a wystrój łączy stoły Mahjong z sofami Chesterfield.

Teraz, wracając do tego kokosowego mojito. tak, to jest stos pysznych chrupiących chipsów kokosowych na moim napoju. Koktajl, który jest zwieńczony przekąskami z barem? To mój rodzaj napoju.

Mówiąc o chrupiącym, menu Pan azjatyckie poświęca całą sekcję „Chrupiącymi rzeczami”. Gdybym nie był tak gorący od naszego spaceru od naszej willi do Mama San, zjadłbym to wszystko. Zamiast tego staraliśmy się ochłodzić się w jadalni na dole ze świeżo zakochaną.

Zamówiliśmy wietnamską sałatkę z kurczaka i pomelo z białym koralowym liściem liściami i nasionami sezamu, który był lekki i orzeźwiający. Nie mogłem oprzeć się chrupiącym i narażonym na szwank chrupiącą sałatkę z żeberkiem Chatuchak. To pyszna mieszanka świeżych i chrupiących podawanych z pikantną zieloną sałatką mango.

Na górze nastrój zmienia się na stary szkolny bar salonu. Ogromne żyrandole wisi nad ciemnymi skórzanymi krzesłami klubowymi i oturomanami, dzięki czemu możesz wypocząć koktajl.

Weź miejsce w barze lub osiadł wzdłuż siedzenia na bankiecie przy długim oknie. Jedyne, co należy zauważyć, to to, że bar na piętrze to strefa palenia. Pochodząc z Australii, zapominasz, jak to jest być w barze dla palenia i osobiście go nie kochamy, ale jest to równe na Bali, ponieważ większość barów ma wewnętrzną część palenia. Z przyjemnością wróciliśmy do naszej willi, ale żałujemy, że nie możemy dostać niektórych z tych koktajli.

Mama San jest zdecydowanie na szczycie naszej listy, kiedy następnie jedziemy na Bali. Na początek musimy zjeść tę chrupiącą sekcję!

Nasza wskazówka: zdecydowanie dokonaj rezerwacji z wyprzedzeniem, ponieważ Mama San często rezerwuje na obiad w ciągu tygodnia i lunchu w weekendy. Na ich stronie internetowej znajduje się system rezerwacji online.

Mama San Bar Kitchen and Lounge, Seminyak, Bali

Otwarte: 11-3 na lunch i 6-11 na obiad
Adres: Jalan Raya Kerobokan nr 135, Kerobokan, Seminyak

W: mamasanbali.com
FB: @MamasAnbali
IG: @MamasAnbali
TW: @MamasAnbali

Czy byłeś na Mamie San na Bali? Powiedz nam swoje ulubione plamy na Bali w komentarzach poniżej.

Ps. Możesz też polubować, gdzie oglądać zachód słońca na Bali.

Obrazy Mrs Romance za pomocą kamery Olympus OM-D E-M10.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *