Aktualności Wrap Entertainment Uncategorized Najpopularniejsze psy Halloween w Hamilton Heights, Harlem

Najpopularniejsze psy Halloween w Hamilton Heights, Harlem

KADE Kate zawiera linki partnerskie. Jeśli dokonasz zakupu za pomocą tych linków, dokonam odszkodowania bez dodatkowych kosztów. Dzięki!

Podziel się na Twitterze
Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Pinterest
Udostępnij na e -mailu

Nie byłem osobą psową, dopóki nie przeniosłem się do Nowego Jorku. Nie dorastałem z psami (ani żadnymi zwierzętami większymi niż gryzoni), a także nigdy tak naprawdę nie rozumiałem dokładnie, jak z nimi wchodzić w interakcje. Koszty czasu na Bali w 2011 roku, a także osaczone przez szczekające psy uliczne w nocy, nie zrobiły nic, aby ogrzać mi serce.

Ale coś się zmieniło. Kiedy przeniosłem się do Nowego Jorku, zacząłem obchodzić każdego psa, którego poznałem. szczególnie psy społeczne. Jestem teraz osobą, która idzie tak samo jak psa, a także zaczyna rozmawiać z nią bez uznania swojego człowieka. a także nie tylko małe, puszyste. Wszystkie psy. (Ponadto w pewnym momencie umawiałem się z mężczyzną z pit bull, a wkrótce odkryłem, że pit bull może być najsłodszym, wieloma kochającymi stworzeniami, jakie możesz sobie wyobrazić.)

Więc kiedy moja grupa prowadząca społeczność, Hamilton Heights Running Group, poprosiła mnie o sfotografowanie ich halloweenowej parady i 5K Fun Run, z przyjemnością pomogłem! Ponieważ wszyscy lubią psy w kostiumach na Halloween, wierzyłem, że podzielę się tutaj swoimi preferowanymi zdjęciami. Spoiler Alert: Wszyscy byli świetnymi młodymi chłopcami, a także dziewcząt.

Wonder Lady była w tym roku wybitnym kostiumem psim! To jest Sally, a ona była hałaśliwa!

Oliver Gorący psak był uroczy wystarczający do jedzenia, a jego ludzka Latoyia poszła jako szef kuchni.

Spójrz na te atrakcyjne kobiety – zarówno Eddie, jak i Alex.

Hudson Superdog wykonał najbardziej ludzkie wyrażenia!

Spójrz na ten język na homara Charliego! To jego rodzeństwo Amy, biedronka za nim.

Spójrz na tę twarz! To żaba zarówno mops, jak i jego ludzki Christopher.

Waddles the jamshund! Spójrz dokładnie na to, jak uroczy jest jako mały pirat!

Nowi dobrzy przyjaciele – Scarlett jako Mike z Monsters Inc., a także docko jako krowa.

Lily, kula puchowa jako król Jerzego, trzeci, a także jej ludzki Michael jako imiennik naszej dzielnicy, Alexander Hamilton! (Tak, Hamilton Heights nosi nazwę go. Moder „To spokojna Uptown” z Hamiltona opowiada o tej okolicy, gdy była wieś).

MANGO! (Za każdym razem, gdy stwierdzam mango, uważam, że Chris Kattan na SNL.) Mam go oznaczonego jako „aksamitnego homara”, aby odróżnić od Charliego „błyszczącego homara”.

Jak przepyszna jest Zoe pies sushi? Oprócz tych jasnopomarańczowych paznokci! (Poza tym jestem całkiem pewien, że moi dobrzy przyjaciele GQ Trippin ubrali swoje niemowlę w dokładnie ten sam kostium. LOL.)

Minionki przejęły! Czy ktoś ma banana dla Brooklynu Chihuahua, a także jej ludzki Pam?

Spójrz na grę tego faceta na Instagramie. Rozumie dokładnie, jak prezentować jak supergwiazda!

Cześć, kawałek Świętego Mikołaja! To jest Max the Yorkie.

Jest coś o tym, że dorosły facet jest delikatny z małym psem, który topi moje serce. To jest zarówno dynia, jak i jego ludzki lex.

Podoba mi się to, jak mopsy wyglądają niejasno przerażone, gdy są podekscytowane!

Oscar stworzył niezwykle przerażającą mumią!

Duet Star Wars! Ella poszła jako Ewok, a także jej ludzką Sarą była Rey.

Mała Amy Ladybug zrozumiała dokładnie, jak kołysać spódnicę tiulową!

Nie było trudno zdobyć naszych sędziów.

Spójrz na te stylowe egipskie kobiety! Boney Maroney, a także jej ludzka Kristin jako Kleopatr.

Załóż pytanie Pańskie zachwycone w widoku na szczycie jej ludzkiej Amy.

Tater Taco Canine kazał, aby jego ludzie Danni i Carinna dołączyli do niego jako najlepsze stoisko Taco na St. Nick!

Moja rodzeństwo Sarah poszła jako zombee (zombie… pszczoła… zdobądź to?), Więc musiała przedstawić pszczoły, a także trochę trzmiela!

A teraz oto kilka moich osobistych preferowanych psów:

Ross! Taki kochany malutki Yorkie. Poszedł jako rybak Gortona. Podczas gdy moja społeczność ma mnóstwo Yorków, coś w Rossie właśnie złapało moje serce.

Przyszedł nawet z rekwizytami!

MARGARYNA! Czy to nie niezwykła nazwa Bulldoga? Oprócz tego, jak bardzo jest zadowolona. Nawet gdy jest jedzona przez dinozaura.

Nie tylko to – Marge ubrana w pasujące kostiumy z jej kawałkiem rodzeństwa Anson!

Mam nadzieję, że zawsze są dwa groszek w kapsule.

Ale moim preferowanym kostiumem wszystkiego był Rex! „Och, czy ona jest trochę czerwonym kapturem?” Zapytałem jej człowieka. „Nie, ona jest służąca”, powiedziała mi, pokazując mi białą maskę. “TO JEST NIESAMOWITE!” – wykrzyknąłem.

„Błogosławiony będzie owocem”.

I nie uwierzysz, kto się pojawił – nasz kongresmen! Wybory Rep. Adriano Espaillat były jedną z radości w innym ponurym dniu w zeszłym roku. Jest nie tylko pierwszym dominikaninowo-amerykańskim członkiem Kongresu, ale także pierwszym członkiem Kongresu, który był nieudokumentowanym imigrantem. Ponieważ jego kadencja zaczęła się, wprowadził przepisy dotyczące zakazania funduszy federalnych dla zabytków Konfederacji.

Pochodzi zarówno z naszej społeczności, jak i LIkes nasza społeczność – więc program wyszedł!

Oto zwycięzcy konkursu na kostiumy na Halloween:

Na trzecim miejscu, ten lwy psów, a także jej nieustraszeni posmakowie!

W drugiej lokalizacji był najbardziej idealny, prawdziwy szpieg, jaki kiedykolwiek widziałem!

A w pierwszej lokalizacji – Zoe The Canine poszła z niego Georgie, a także jej ludzka Leny poszła jak Pennywise! Bardzo dziwne i po prostu idealne.

To było takie zabawne wydarzenie. Z przyjemnością pomagałem w mojej okolicy (dochody z tego wydarzenia przyniosły korzyści organizacji sąsiedzkich), ponieważ lubiłem rozumieć znacznie więcej moich sąsiadów.

Tak bardzo lubię moją społeczność. Oprócz tego, że skomponowałem o tym wkrótce po przeprowadzce tutaj, od tego czasu niewiele o tym pisałem. Dlaczego? Lubię zachować pewne rzeczy w moim życiu prywatnie. Podobnie jak moje życie, a także moje finanse, moje codzienne życie w mojej komfortowej społeczności również wpada w tę klasyfikację.

Po prostu zrozum, że jestem tutaj bardzo zadowolony. Czuję się, jakbym bardzo miał szczęście, że skończyłem się w społeczności, którą tak bardzo lubię.

Więc oprócz tego tryskającego, czy dostanę własnego psa? Może. W przyszłości. Nie jestem teraz w tej lokalizacji. Mimo że znacznie zmniejszyłem swój harmonogram podróży, nadal często podróżuję daleko, aby był sprawiedliwy wobec psa. Kiedy docieram do miejsca, w którym prawie cały czas jestem domem, byłoby to, kiedy zacząć wierzyć o zwierzaka. Im puszysta, tym lepiej.

Jeszcze jeden strzał Rossa przed wyjazdem. Cześć Ross!

Przeczytaj następny: Dlaczego przeniosłem się do Harlemu zamiast na Brooklynie

Który pies na Halloween jest Twoim ulubionym? Udostępnij!

Uzyskaj aktualizacje e -mail od Katenever przegap post. Odejmuj subskrypcję w dowolnym momencie!

Imie Imie
Ostatnia nazwa nazwy
Twój e -mail e -mail
Składać

Podziel się na Twitterze
Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Pinterest
Udostępnij na e -mailu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *