Aktualności Wrap Entertainment Entertainment Ten blog będzie ssał mniej (lub dokładnie sposób, w jaki odzyskałem motywację)

Ten blog będzie ssał mniej (lub dokładnie sposób, w jaki odzyskałem motywację)

opublikował: 28.019 | 28 stycznia 2019

Pozwól, że powiem, co wielu z was (prawdopodobnie) myślą: ten typ blogu ssał w 2018 roku. To mogło zacząć trochę ssać pod koniec 2017 roku. Być może nawet w 2016 roku.

Co to wskazuje?

Cóż, chociaż nadal tworzymy „poradniki”, z którego jestem bardzo zadowolony i uważam, że jest znacznie lepszy, a także o wiele bardziej szczegółowy niż to, co jeszcze odkryjesz w Internecie („Bo” re -najlepsze!), Ten rodzaj artykułów – chociaż lubię je komponować, ponieważ dla mnie podróż planu budżetowego jest jak rozwiązanie zagadki (i są fantastyczne dla Google) – po prostu nie tworzy bloga… cóż, a blog.

Brakuje im osobowości.

Są pomocne, pewne, jednak sprawdziłeś blogi od czasu ludzi za nimi, a nie tylko korzystnych informacji, które podają.

Uważam, że ta strona internetowa była znacznie mniej osobista, a także nieco przestarzała w ciągu ostatnich kilku lat.

Po prostu nie zainspirowałem się do komponowania niczego „osobistego”. Kiedyś za jakiś czas, na pewno, jak jednak w dawnych czasach? Ehhh. Nie bardzo.

Nie podróżuję tyle, ile używałem, a także uważam, że moje dni są dość przyziemne. Wskazuję, kogo dba o to, co jem na śniadanie, co robię w weekendy, czy naprawdę coś, co nie jest związane?

Co więcej, czułem, że moje myśli i odczucia dotyczące podróży były już dostępne, a także że nie było nic innego, co naprawdę delegowane.

Więc o tym, o czym został przekazany?

Kolejny post „Najlepszy hostel w X”, to właśnie!

Nie czuję, że naprawdę komponowałem coś „przełomowego: w zeszłym roku. Wiele z tego, co opublikowaliśmy w 2018 roku, to tylko stare artykuły zaktualizowane o nowe treści.

Kilka tygodni temu zwróciłem uwagę na przeprowadzkę do Paryża (tymczasowo, jakkolwiek być może na zawsze? Kto wie! Muszę to wypróbować najpierw). NYC jest dla mnie nieproduktywnym miejscem, a także chcę spędzić o wiele więcej czasu na komponowaniu w tym roku. Wymagam do tego nowego obszaru. Wymagam lokalizacji, w której czuję, że moje innowacyjne soki płyną.

Nie rozumiem, czy to jest Paryż, jednak rozumiem, że to nie jest NYC.

Ale, jak zauważyłem w tym poście, w tym roku chcę również zmienić tę stronę internetową.

Lub, muszę powiedzieć, modyfikuj go z powrotem do tego, czym był użyty.

Chcę skomponować znacznie więcej historii.

Po dwuletniej przerwie, a także sytuacji niemotywacji, wreszcie znów czuję się zainspirowany.

W tym roku zobaczysz nie tylko artykuły „poradników”, w których jesteśmy tutaj świetni, ale także o wiele więcej-o wiele więcej o moim życiu jako podróżnika, o wiele więcej artykułów na temat emocjonalnych UPS a także upadki podróży, a także o wiele więcej artykułów o ludziach.

Mam wiele artykułów opracowanych na pulpicie: przemyślenia na temat globalizacji, a także podróży, plastiku, podróży, życia w hostelach, czego nie lubię w podróży idealnie teraz, łącząc się „z domem” na drodze (ja ”(ja” Obserwowałem wiele hosteli, które ma teraz Netflix), „utknięcie” w miejscach, dlaczego nigdy więcej nie chcę słyszeć o cyfrowych nomadach, a także o wiele więcej!

W tym miesiącu komponowałem burzę.

Zamierzam również udostępniać o wiele więcej zdjęć, a także opowieściami na moim Instagramie (zwłaszcza, że ​​najprawdopodobniej będę miał wiele do stwierdzenia, próbując usunąć do Paryża)!

Jeszcze jedna rzecz, która dzieje się w tym roku: otwieram stronę internetową o wiele więcej plakatów gościnnych od marca. Chcę wprowadzić różne głosy, a także o wiele więcej historii na stronie. Ludzie, którzy dopiero zaczynają lub mają biegłość w określonym obszarze.

To nowy pomysł. Nie rozumiem dokładnie, jak to zadziała. Chcę najpierw stworzyć kilka wytycznych (więc nie wysyłaj wiadomości e -mail! Jeśli to zrobisz, nie odpowiemy!), Ponieważ chcę upewnić się, że zrobimy to dobrze!

Tak, Nowy Rok, nowy mnie!

Ale podobnie „nowy” blog!

Jestem zachwycony, aby znów sprawić, by ta strona była osobistą.

Kto w końcu tak bardzo delegowałem tak wiele?

Zakładam, że wszystko, czego brakowało, było trochę motywacją!

Jak podróżować po świecie za 50 USD dziennie

Mój „New York Times Times” bardzo popularny przewodnik w miękkiej oprawie w podróży światowej pokaże dokładnie, jak opanować sztukę podróży, aby upewnić się, że zejdziesz z utartej ścieżki, zaoszczędzić pieniądze, a także będziesz mieć głębsze wrażenia z podróży. To twój przewodnik do planowania A, który BBC nazwał „Biblią dla podróżników planów budżetowych”.

Kliknij tutaj, aby odkryć znacznie więcej, a także zacznij czytać go już dziś!

Zarezerwuj swoją podróż: pomysły logistyczne, a także sztuczki
Zarezerwuj swój lot
Znajdź niedrogi lot, korzystając z Skyscanner. To mój preferowany silnik przeglądania, ponieważ wyszukuje strony internetowe, a także linie lotnicze na całym świecie, więc zawsze rozumiesz, że żaden kamień nie został obrócony.

Zarezerwuj swoje zakwaterowanie
Możesz zarezerwować swój hostel w Hostelworld. Jeśli chcesz pozostać gdzieś niż hostel, skorzystaj z Booking.com, ponieważ konsekwentnie zwracają najtańsze stawki dla pensjonatów, a także hoteli.

Nie pamiętaj o ubezpieczeniu podróży
Ubezpieczenie ubezpieczeniowe w podróży zapewni cię przed chorobą, obrażeniami, kradzieżą, a także odwołaniem. To szczegółowe bezpieczeństwo w sytuacji, wszystko idzie nie tak. Nigdy nie wybieram się na wycieczkę, ponieważ musiałem z niej korzystać wiele razy w przeszłości. Moja preferowana firma, która oferuje najlepszą usługę, a także wartość:

Bezpieczeństwo (najlepsze dla wszystkich)

Zapewnij moją podróż (dla osób powyżej 70)

Medjet (dodatkowe pokrycie ewakuacji)

Gotowy do zarezerwowania podróży?
Sprawdź moją stronę zasobów, aby uzyskać najlepszą firmę do wykorzystania podczas podróży. Wymieniam wszystkie te, których używam podczas podróży. Są najlepszymi w klasie, ponieważ nie możesz się pomylić, korzystając z nich podczas podróży.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *