Aktualności Wrap Entertainment Uncategorized Air Vanuatu: Fakty i informacje o lotach

Air Vanuatu: Fakty i informacje o lotach

mówią, że ludzie mieszkający w Vanuatu, małym kraju położonym na wschód od Australii, są najszczęśliwsze na świecie. Otrzymuje całkiem sporo turystów, szczególnie z pobliskich krajów, mimo że zamieszkiwany jest przez plemienne osoby ubrane w odzież drzewa i spódnicę z trawy. Być może to właśnie sprawia, że ​​kraj ten jest bardziej interesujący dla podróżników.

Aby podróżować do Vanuatu, będziesz musiał podróżować w powietrzu do jego stolicy, Port Vila lub do Luganville. Linie lotnicze, które latają do kraju, to Air Vanuatu, Qantas, Aiscalin, Pacific Blue i Flysolomons. Jednak największą linią lotniczą z największą liczbą lotów do Vanuatu jest Air Vanuatu.

Air Vanuatu odegrał ważną rolę w branży turystycznej kraju w ciągu ostatnich dwóch dekad. Jest flagowym przewoźnikiem Vanuatu z siedzibą siedzibą na międzynarodowym lotnisku Bauerfield w Port Vila. Linia lotnicza została założona w 1981 roku wkrótce po tym, jak Vanuatu stał się niezależnym krajem.

Co jest objęte tym przewodnikiem?

Miejsca docelowe
Rozrywka podczas lotu
Podróżowanie z dziećmi
Zwykli podróżnicy
Klasa biznesowa

Więcej wskazówek na YouTube ⬇️⬇️⬇️ oświadczone posty:

Miejsca docelowe

Air Vanuatu prowadzi szeroki wybór krajowych miejsc docelowych w kraju, w tym:

Malampa: Ulei (lotnisko Ulei), South West Bay (lotnisko South West Bay), Paama (lotnisko Paama), Norsup (lotnisko Norsup), Lamap (lotnisko Malekoula Island) i Craig Cove (lotnisko Craig Cove).

Penama: Walaha (lotnisko Walaha), Sara (lotnisko Sara), Longana (Longana Airport), Lonorore (Lonorore Lotning), Redcliffe, (lotnisko Redcliffe) i Naone (lotnisko Maewo-Naone).

Shefa: Valesdir (lotnisko Valesdir), Tongoa (lotnisko Tongoa), Lamen Bay (Lamen Bay Airport) i émaé (lotnisko Siwo).

Tafea: Tanna (lotnisko White Grass), IPOTA (IPOTA Airport), Futuna Island (lotnisko Futuna), Dillon’s Bay (lotnisko Dillon’s Bay), Aniwa (lotnisko Aniwa) i Anatom (lotnisko Anatom).

Torba: Wyspy Torres (lotnisko Torres), Sola (lotnisko Vanua Lava), Mota Lava (lotnisko Mota Lava) i Gaua (lotnisko Gaua).

Ma w sumie 29 krajowych miejsc docelowych. Na arenie międzynarodowej leci do sześciu różnych tras, w tym New Caledona, Nowej Zelandii i Australii.

Rozrywka podczas lotu

Podczas lotów międzynarodowych linia lotnicza zapewnia podróżnym kanały rozrywkowe audio z okazjonalnymi reklamami na temat miejsc do odwiedzenia i wizyty w Vanuatu, co daje odświeżające pomysły, jak cieszyć się świętami.

Podróżowanie z dziećmi

Jeśli podróżując z dziećmi, Air Vanuatu zapewnia również rozrywkę podczas lotu dla młodych. Zajmują młodych podróżników, co pozwala rodzicom cieszyć się lotem z dziećmi.

Zwykli podróżnicy

Międzynarodowi podróżnicy są oferowani z pełnym posiłkiem i usługami napojów, podczas gdy lekkie posiłki są oferowane podróżnikom domowym. Napoje alkoholowe nie są podawane i nie zapewniają poduszek, koców ani zestawów udogodnień. Dokonanie siedzenia ma od 30 do 31 cali. Każdemu pasażerowi oferuje się zasiłek bagażowy 23 kilogramów.

Klasa biznesowa

Jeśli chodzi o gościnność podczas lotu, nie ma nic specjalnego w ich usługach załogi. Są jednak w stanie zachować przyjazną gościnność wobec podróżników. Dla tych, którzy chcą mieć wygodny lot z większym rozwiązaniem na nogi i dodatkowe usługi, linia lotnicza zapewnia 8-osobową sekcję klasy biznesowej w każdym ze swoich samolotów. Podróżni z klasy biznesowej otrzymują uzupełniające się napoje, przekąski i ukończone pięć dani podawanych z winem lub szampanem. Dostarczane są poduszki i koce, a wysokość siedzenia wynosi 39 cali. Podróżni z klasy biznesowej oferują również dodatek bagażowy na 30 kilogramów.

Więcej wskazówek na YouTube ⬇️⬇️⬇️

Powiązane posty:

8 Wskazówki poufne: Jak udało się zarezerwować loty Fare Piso

Cebu Pacific Promo & Piso Fare: Jak udane rezerwacje

El Nido Tour A vs Tour C: Czego można się spodziewać, co jest lepsze?

Siem Reap, Kambodża: Przewodnik po podróży budżetowej

Jak uniknąć wyładowania: Wymagania dotyczące imigracji na lotnisku

Philippine Airlines: Lista lotów operacyjnych na czerwca 2020 r.

Lista lotnisk operacyjnych na Filipinach: od 17 lipca 2020 r.

Cebu Pacific: lista lotów operacyjnych na lipca 2020 r.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *