Aktualności Wrap Entertainment Entertainment Post gościnny: najfajniejsze, wiele pomijanych miejsc docierania na lato

Post gościnny: najfajniejsze, wiele pomijanych miejsc docierania na lato

Poprosiliśmy Weather.com o ich eksperckie wskazówki dotyczące miejsc docelowych, które najlepiej pasują do naszych kryteriów – idealne dla rodzin, chłodnej letniej pogody i braku tłumów turystów. Niektóre z ich zaleceń mogą być zaskakujące, weź Jackson Hole. Ale spędziliśmy wiele lipca w Jackson Hole i nigdy nie czuliśmy się zatłoczeni. Spakuj samochód i udaj się na chłodniejsze pastwiska. Do zobaczenia w Arizonie około października.

Dla żądnych przygód urlopowiczów chcących odkryć nowe sposoby pokonania upału tego lata, Weather.com, wielu osobistych i dokładnych pakietów produktów pogodowych, dzieli się sugestiami dotyczącymi świetnych wycieczek, aby uciec od sezonu przeznaczonego na rekordowe wzloty w wielu części kraj. MyWeather, kierując się popularnymi pułapkami podróżnikami, wybrało ręcznie 7 miejsc domowych (i niepozorne zajęcia, które sprawiają, że są chłodne), które są często pomijane przy planowaniu letnich wakacji.

Wybrano następujące lokalizacje w oparciu o spójną i atrakcyjną letnią pogodę, niesamowite atrakcje i szereg innych odwołań, które oferują coś dla wszystkich rodzajów podróżników:

Breckenridge, Kolorado – średni lipiec najwyższy: 73 ° F
Co jest w tym fajne: w tym sezonie zimowym Wonderland to coś więcej niż tylko miasto narciarskie, które rocznie szczyci się 300 dniami słońca z zajęciami, które zapewnią Ci zajęcie przez cały rok. Breckenridge Fun Park oferuje piękne przejażdżki gondolą i narciarstwem – wysokość 2 mil – wraz z dużą ilością pieszych wędrówek, raftingu białej wody i malowniczymi widokami podziału kontynentalnego.

Półwysep górny, Michigan – średni lipiec najwyższy: 73 ° F
Co jest w tym fajne: przy znacznie ponad 150 wodospadach, 40 latarni morskiej i terenu, który jest idealny do biwakowania, łodzi, łowotom i innych zajęć na świeżym powietrzu, Górna Półwysep ma 1700 mil linii brzegowej wzdłuż trzech z pięciu wielkich jezior w kraju. Chcesz być przygód? Spróbuj wybrać się na wycieczkę łodzią na statku.

San Francisco, Kalifornia – średni lipiec najwyższy: 68 ° F
Co jest w tym fajne: oprócz tego, że jest domem dla Alcatraz, Golden Gate Bridge i Ghirardelli Chocolate Co., San Francisco ma najfajniejsze codzienne temperatury letnie wśród głównych miast w USA. W rzeczywistości popularny cytat (niepoprawnie przypisany Marka Twaina) zauważa: „Najzimniejszy sezon zimowy, jaki kiedykolwiek spędziłem, to lato w San Francisco”. Podczas gdy kraj z czerwonego wina i nabrzeże rybaka są popularnymi miejscami podróżnymi, półwysep Monterey jest mniej podróżowaną podróżą. Choć może być lato, pamiętaj, aby przynieść mnóstwo warstw!

Jackson Hole, Wyoming – średni lipiec najwyższy: 81 ° F
Co jest w tym fajne: zapierające dech w piersiach widoki, dostęp do parku narodowego i mekka raftowa Whitewater – to Jackson Hole. Jeśli spokojnie pływając w dół rzeki, jest znacznie większa twoja prędkość, możesz to zrobić. Grand Teton i Yellowstone Park oferują świetne zajęcia turystyczne, wspinaczkowe i wodne, o niezrównanych możliwościach fotograficznych. Temperatury w ciągu dnia Wyominga trwają w latach 70. i 80.

Portland, Maine – średni lipiec najwyższy: 79 ° F
Co jest w tym fajne: z górami Atlantic Coast i Appalachian tylko w odległości 45 minut jazdy samochodem, Portland ma to, co najlepsze z obu światów. Pomiędzy tym, że Bon Appétit nazywał również Portland „najmodniejszym małym miasteczkiem w Ameryce”. Dzięki podróży, które pomogą ci spróbować kulinarnych rozkoszy pieszo lub wózkiem, nadmorski klimat Maine tworzy chłodne bryzy i temperatury, które są wygodne i o niskiej wilgotności przez całe lato.

Olimpijski Park Narodowy, Waszyngton – średni lipiec najwyższy: 73 ° F
Co jest fajne: położony na Półwyspie Olimpijskim Waszyngtonu, ten milion akrów Park Narodowy obejmuje trzy główne ekosystemy, od lasów deszczowych po śnieżne szczyty górskie. Tutaj możesz chodzić, plecak, obóz lub ryby, a także uczestniczyć w jednym z licznych programów kierowanych przez Ranger. Lato są uczciwe i ciepłe z wysokości między 65-75 stopni. W miesiącach letnich niewielki deszcz, chociaż niskie doliny są mgliste rano.

Chena Hot Springs Resort, Alaska – średni lipiec High: 73 ° F
Co jest fajne: położona 60 mil od Fairbanks, Chena Hot Springs zawiera legendarne wody lecznicze mineralne, wycieczkę od energii odnawialnej i działającą hodowlę psiego. Aby zachować spokój, możesz również odwiedzić Muzeum Ice Aurora. Muzeum, utrzymane przez mistrzów World Ice Art, Steve’a i Heather Brice, zaczęło się jako jedyny hotelowy hotel w obu Amerykach. Letnie dni są przewiewne, suche i ciepłe – idealne do pływania łódką, wędkarstwem i innymi zajęciami na świeżym powietrzu. Obszar ma mniej niż 12 cali rocznych opadów.

Związane z

Post gościnny: Top 5 Family Road Tripsluz się na miejsce, które nie złamie banku? Poprosiliśmy Dana Weismana z Flipkey.com, wiodącą stronę internetową wypożyczalni ucieczki, o przekazanie nam sugestii dotyczących miejsc docelowych, które są godne podróży, idealne dla rodzin i zabawy.
13 lipca 2011 r. W „zakwaterowaniu”

10 renomowanych miejsc docelowych w San Francisco, kiedy dotyczy to znanego denull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *