Aktualności Wrap Entertainment Uncategorized Nowy Rec Rec Rec Rec, a także włoska święto

Nowy Rec Rec Rec Rec, a także włoska święto

Naprawdę nie rozumiem, gdzie minął ten rok. Wydaje się, że około tydzień temu był właśnie skończony, a także teraz jest listopad, a także patrzymy na lufę Bożego Narodzenia.

Ale spojrzeliśmy na kilka naszych wydań IG w zeszłym roku, a także wiedzieliśmy, że naprawdę trochę zrobiliśmy. Rok 2017 był całkiem świetnym rokiem dla pani Romance, a także ja. Nawet gdy jest to gorączkowy tydzień pracy, taki jak w tym tygodniu, nadal zajmujemy się zabawą. Oto interesujący zabraknie tego, co zostało w roku.

Mamy nadzieję, że czerpiesz przyjemność z edycji IG w tym tygodniu. Mamy doskonałą nową sugestię, gdzie zjeść w Sydney, a także wiadomości o jednym festiwalu włoskim, a także jednym z naszych ukochanych ujęć z tegorocznego Halloween.

Jim i Christina XX

Dziś wieczorem pani Romance, a także wypróbowałem nową restaurację. Jest w jednym z naszych starych nawiedzeń: Paddington. Prawdę mówiąc, ta lokalizacja znajduje się około 100 metrów od miejsca, w którym po raz pierwszy zadowoliliśmy te wszystkie lata temu.

To jest Freda, jedno z najnowszych miejsc Merivale – a także dla naszego umysłu.

Jedzenie jest znakomite, usługa jest wybitna, a także lista białych wina sprawia, że ​​chcesz płakać za każdym razem, gdy je widzisz. Mają nawet listę specjalnych w nietypowych winach, które do obsługi przez szkło.

Jedyną rzeczą, która powstrzymuje nas przed powrotem tutaj o wiele częściej niż wydarzenia specjalne, jest cena. Ta lokalizacja jest nieco droga, jednak jest to koszt tak uroczego wrażenia kulinarnego.

Spośród wszystkich naszych potraw jest to jeden z najładniejszych i najsmaczniejszych: moje podstawowe pory ołówkowe owinięte w ciasto briko na łóżku pieczonego warzyw, a także miękkiego sera, a także maślanki. Wybrałem mądrze.

Po obiedzie pochylaliśmy się na dół do Charliego Parkera – trochę Speakeasy Bar, podobnie jak Merivale, a także niesamowity. Ten bar jest tak całkowicie zaopatrzony, obsadzony, a także stylowany, że trudno jest jesień, tak jak w tym miejscu. Jeśli nie czujesz się jak siedzący Freda na górze, ta lokalizacja również serwuje wyjątkowe jedzenie. Wygląda na próbkę pełnego menu u Freda.

Nasza najnowsza ocena hotelu na blogu, wybieramy się z hotelem Four Seasons w Sydney na naszą ostatnią stacjonarność.

Ale jest to ocena hotelu z nieco różnicą: nasze doświadczenie w Four Seasons dotyczyło tylko hotelu. Prawdę mówiąc, nasza przestrzeń, a także obiekty miały tutaj niewielką rolę.

Tryb restauracji, a także ziarno baru są tak dobre, że poczuliśmy, że oboje zasługują na znacznie większy zasięg.

Sprawdź naszą ocenę hotelu Four Seasons Sydney, a także jego restaurację, a także bar tutaj.

Dzisiaj jesteśmy w Leichhardt – jednym z wielu włoskich przedmieść w Sydney – aby sprawdzić Norton Street Festa. Dzisiaj jest wyjątkowy dzień – tradycyjny dzień na początku lata – a także tłumy wypełniły ulicę.

Jeden z najlepszych hashtagów, jakie widzieliśmy od jakiegoś czasu, a także motywację do tego, co musimy jeść. Muszę polubić Cannoli. Jesteśmy fanami Ricotta Cannoli, jednak inni ludzie lubią czekoladowe. A ty?

Uwielbiam środowisko tutaj na Norton Street Festa. Ci ludzie naprawdę wyglądają tak dobrze, jak brzmią rolę, gdy grają swoją metodę na podstawowej ulicy Leichhardta.

Jest wszystko, od włoskiego jedzenia, a także straganów z białego wina po ubrania, a także sklepy naczynia, a także muzyka online. Ta uroczystość naprawdę się rozrosła, biorąc pod uwagę, że po raz pierwszy byliśmy tu kilka lat temu.

Wszyscy naprawdę wchodzą w ducha rzeczy dzisiaj. Te kobiety są niesamowite, prawda? Nawet ciepło nie powstrzymało ich przed prawdziwym ubraniem.

Australia produkuje obecnie wyjątkową whisky. Jest to jeden z obecnych ruchów ducha rzemieślniczego, który wystąpił nie tylko tutaj na całym świecie. Oprócz whisky pochodzących z AUS wydaje się być znacznie lepszy, a także znacznie lepszy co miesiąc.

Zebraliśmy trzy z naszych kochanych australijskich gorzelni whisky, aby pokazać, co tam jest.

Jeśli próbujesz znaleźć prezent świąteczny dla swojego kochającego whisky partnera (a może jakąś motywację prezentu do przekazania komuś dla siebie), sprawdź te trzy niezwykłe australijskie whisky.

Zostawiamy cię dzisiaj z jednym z najśmieszniejszych projektów na Halloween, jakie widzieliśmy w tym roku. Musisz polubić tutaj zobowiązanie do szczegółów, prawda? Co za doskonały pomysł.

Naprawdę mamy nadzieję, że czerpałeś przyjemność z tej edycji IG. Porozmawiaj z tobą wkrótce

Jim i Christina x

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *