Aktualności Wrap Entertainment Uncategorized Dlaczego dużo więcej osób nie podróżuje długoterminowo?

Dlaczego dużo więcej osób nie podróżuje długoterminowo?

Wysłany: 11/04/19 | 4 listopada 2019

Ponieważ blogowanie podróżnicze, praca zdalna, a także „Wpływ” sieci społecznościowej, stały się znacznie bardziej główne, znacznie więcej, a także o wiele więcej ludzi zaczęło podróżować po świecie (i ostatecznie były półprzewodnikowymi koczownikami) . Dzisiaj jest znacznie więcej osób podczas długich podróży, niż kiedy zacząłem podróżować zaledwie ponad dziesięć lat temu. Dzisiaj jest mniej niż w przeszłości, kiedy mówisz: „Zamierzam podróżować przez chwilę” zamiast idealnie przejść na studia lub pracę biurową.

Ale pomimo wszystkich zysków, które zostały osiągnięte w zakresie, aby długotrwałe podróże było znacznie bardziej akceptowalne, nadal jest to stosunkowo rzadkie.

Tak, robi to znacznie więcej osób, jednak nadal nie jest to duże liczby. Badanie z 2017 r. Z Expedia pokazuje, że tygodniowe lub dwutygodniowe wycieczki to typowy czas czasu, w którym ludzie spędzają za granicą każdego roku.

Dlaczego dużo więcej osób nie podróżuje długoterminowo?

Nie „dziesięć lat nomad”. (Niewiele osób to zrobi.) Mam na myśli rodzaj „tylko przez kilka miesięcy w drodze”.

Tak, brak bezpłatnego czasu ma z tym coś do zrobienia (szczególnie dla nas Amerykanów!).

Podobnie pieniądze.

W Stanach Zjednoczonych nasza „kultura wakacyjna” również odgrywa w tym ogromną funkcję. (Zobacz ten publikuj więcej na ten temat.)

Ale uważam, że są to proste powody, dla których ludzie używają, aby ukryć prawdziwy, głębszy powód, dla którego nie podróżują.*

W końcu istnieje wiele metod podróżowania niedrogich, jeśli rozumiesz, gdzie szukać porady, a także wielu ludzi, którzy mają czas na podróżowanie, nie. Pieniądze, a także czas nie mogą opisać tego wszystkiego.

Więc jakie są prawdziwe powody, które powstrzymują ludzi przed podróżą?

Strach i wątpliwość.

Strach przed brakiem pieniędzy, samotnym, możliwym niebezpieczeństwem, zejściem z wędrówki zawodowej, choroby, braku sieci bezpieczeństwa – istnieje nieograniczona liczba obaw o podróży. To przerażające przeskakiwanie w głowę w nieznane, a także pozostawienie całego życia, bez żadnego plecaka, a także snem.

Nasze strefy komfortu mogą czasem sprawić, że jesteśmy niezadowoleni lub zmęczeni, jednak o wiele częściej niż nie, utrzymują nas po prostu zachwyceni, aby wytrzymać zmiany. Możemy nie lubić naszej rutyny, możemy narzekać, May Daydream – jednak często się nie zmieniamy. To diabeł, który znamy. Tam czujemy się bezpiecznie.

Ponadto nasze DNA każe nam sprzyjać bezpieczeństwu nad ryzykiem. Po co opuścić jaskinię, aby zaryzykować, gdzie mieszkają potwory, skoro możemy pozostać wolni od ryzyka w naszym schronisku, a także online jeszcze jeden dzień? Wyjście w noc jest zarówno ryzykiem sądowym, jak i śmiercią. Nasz prymitywny mózg krzyczy nam: zostań tutaj! To jest bezpieczeństwo! To jest życie!

Tak więc, chociaż ludzie w dowolnym miejscu mogą marzyć o podróżowaniu po świecie, tylko ci, których życzenie jest wystarczające, które wychodzą – a także pozostają na zewnątrz – na drodze.

Ale co jest wystarczające, aby co zrobić?

Wystarczający, aby pozbyć się instynktów-a także norm społecznych-które mówią, abyś nie opuszcza portu wolnego od ryzyka.

Wystarczający, aby pozbyć się obaw ludzi, którzy cię lubią – jak moi rodzice, którzy do dziś napisz do mnie ostrzeżenia o podróży, a także wiadomości o atakach terrorystycznych.

Wystarczający, aby pozbyć się negatywności tych, którzy dzielą twoje marzenie – jednak nie twój hartament jelit.

Ale wiele, co ważne, wystarczające, aby pozbyć się zwątpienia.

Obawy ludzie pytają mnie (po „czy to bezpieczne?

„Czy zadowolisz podróżników takich jak ja?”

„Czy jesteś samotny?”

„Jak oferujesz problemy językowe?”

Wszystkie te obawy mają podstawowy temat: „Nie obawiam się, że nie mam umiejętności przetrwania”.

Rozumiem również to zwątpienie.

Kiedy zajmowałem się zniechęcającym zadaniem przekształcenia moich marzeń w prawdę w 2006 roku, ja też nie martwię się o to. Płykając z pozornie nieograniczonymi przygotowaniami, znalazłem nową codzienną mantrę: „Kurwa, w co się wchodzę?”

Nie dbałem o to, aby uchylić się na swoje obowiązki. Wydatki znikają, gdy anulujesz usługi, które je tworzą. Płatności na pojazdach znikają, gdy oferujesz samochód. Poza tym, że zrozumiałem, że moje zadanie w placówce opieki zdrowotnej nie będzie w mojej karierze, więc nie miałem obaw o odejście od tego.

Niepokoi mnie osobiste umiejętności, które wierzyłem, że muszę podróżować – odwaga, zdolność wyboru przepływu, zdolność rozmowy z nieznajomymi, zaufaniem, dojrzałością – a także tego, czy mam wystarczająco dużo czasu Każdy z nich po zaledwie dwóch dwutygodniowych wycieczkach w ciągu dwóch lat do dwóch krajów, które były pełne anglojęzycznych podróżników, takich jak ja.

Tak, zrozumiałem, że wiele ludzi podróżuje po świecie. W końcu widziałem ich wiele w Tajlandii. Jednak w przeciwieństwie do tych ludzi nie byłem „stwardniał” ani „doświadczony”. Cholera, zostałem oszukany trzy razy iN Pewnego dnia w Tajlandii, a także w Kostaryce, zgubiłem się w dżungli!

Byłem osłoniętym dzieckiem, który nigdy nie zapuszczał się daleko poza jego port wolny od ryzyka. Czy naprawdę miałem to, co było?

Strach, a także zwątpliwie szeptały mi regularnie w ucho.

Ale będąc upartym, a także mając już na celu wykonanie tej podróży, nie mogłem się odwrócić.

Marzyłem o szalonych rzeczach, które przybyłyby do mnie na drodze. Robię kumple z całego świata. Spróbuję doświadczyć zajęć. Wędrowałem w góry, a także pływałam po egzotycznych rzekach. Miejscowi zaprosiliby mnie na drinki. Popijam latte, nawiązałem rozmowę z moją wspaniałą kelnerką, a także następną rzeczą, którą będę wiedział, bylibyśmy przy białej winiarni, wpatrując się w oczy.

To będzie tak, jakby te artykuły podróżne, które przeczytałem, lub filmy, które widziałem i romantyzowane.

Gdzie indziej było dostępne – a także do mnie dzwonił.

A potem, kiedy wreszcie wyszedłem z drogi, zdałem sobie sprawę:

Nie byłem Magellan.

Nie pływałem w nieznanym horyzoncie, zastanawiając się, czy jadę jesień z płaskiej ziemi.

Nie, chodziłem po dobrze zaopatrzonych szlakach wczasowiczów. Miałem przewodniki. Gdyby wszyscy ci plecakowie w Tajlandii mogą to zrobić, dlaczego nie mogłem? Jeśli 18-latkowie świeżo po instytucji High institution mogliby poradzić sobie z rokiem na całym świecie, tak też mogę. W rzeczywistości zrobiłem to zarówno z Kostaryką, jak i Tajlandią. Zrobiłem tam kumple. Rozmawiałem z nieznajomymi.

I to jest coś, co teraz mówię podróżnikom.

Nie jesteśmy Magellan. Nie wyruszamy w pustą historię, aby wykresować nowe światy. Następni Magellans kolonizują księżyc. Właśnie wsiadamy do samolotu, a także jedziemy tam, gdzie wcześniej poszli inni.

Taka różnica między wczesnymi odkrywcami, a także to, co robimy: staramy się mieć nowe doświadczenia, a także odkryć o sobie – jednak nie odkrywamy obszarów pustych na mapie. Chodzimy innym śladom innych, a także możemy być im wdzięczni, nawet gdy ogarnęliśmy nowe osobiste szlaki.

To nie sprawia, że ​​nasza podróż jest mniejsza. Świat jest pełen nowych historii, a także przygody, które są dla nas wyjątkowe. Nie wymagałem znalezienia Tajlandii, by czerpać przyjemność z Tajlandii – zarówno podróż, jak i doświadczenie.

***
Najtrudniejszą częścią podróży jest przygotowanie mentalne. Kiedy będziesz poza ryzykiem portu, poczujesz wiatr w żaglu. Działanie rodzi działanie. Gdy linia brzegowa jest dodatkowo odejście, wiatr podnosi się, a także sprowadza cię jak Guliwer do nieznanych ziem. Podobnie jak kiedy tam jesteś, twoje obawy znikają jako przyjemność, a także poczucie doświadczenia.

Równie gorączkowo dobrze się bawicie, aby martwić się o martwienie się.

Jeśli martwisz się o umiejętności podróżowania w długim okresie, nie. I tak wszyscy po prostu to rozgryzamy. Nikt nie rozumie, co robić, gdy wychodzą za drzwi po raz pierwszy.

I pamiętaj: miliony przyszły przed tobą. Zrobili to. Oni również byli obcy w dziwnej krainie, bez przyjaciół, rodziny lub systemu wsparcia.

Byli ludzie, a także dostępne systemy, które pomagały im po drodze.

Ci podróżni to zrobili.

Ja to zrobiłem.

I obiecuję, że to zrobisz.

*Uwaga: Rozumiem, że nie każdy może podróżować (z innych wyjątkowo uzasadnionych powodów), a także nie wskazuję, że podróż jest dla wszystkich. Aby uzyskać o wiele więcej na ten temat, zobacz ten post.

Jak podróżować po świecie za 50 USD dziennie

Mój „New York Times Times” bardzo popularny przewodnik w miękkiej oprawie w podróży światowej pokaże dokładnie, jak opanować sztukę podróży, aby upewnić się, że zejdziesz z utartej ścieżki, zaoszczędzić pieniądze, a także będziesz mieć głębsze wrażenia z podróży. To twój przewodnik do planowania A, który BBC nazwał „Biblią dla podróżników planów budżetowych”.

Kliknij tutaj, aby odkryć znacznie więcej, a także zacznij czytać go już dziś!

Zarezerwuj swoją podróż: pomysły logistyczne, a także sztuczki
Zarezerwuj swój lot
Znajdź niedrogi lot, korzystając z Skyscanner. To mój preferowany silnik przeglądania, ponieważ wyszukuje strony internetowe, a także linie lotnicze na całym świecie, więc zawsze rozumiesz, że żaden kamień nie został obrócony.

Zarezerwuj swoje zakwaterowanie
Możesz zarezerwować swój hostel w Hostelworld. Jeśli chcesz pozostać gdzieś niż hostel, skorzystaj z Booking.com, ponieważ konsekwentnie zwracają najtańsze stawki dla pensjonatów, a także hoteli.

Nie pamiętaj o ubezpieczeniu podróży
Ubezpieczenie ubezpieczeniowe w podróży zapewni cię przed chorobą, obrażeniami, kradzieżą, a także odwołaniem. To szczegółowe bezpieczeństwo w sytuacji, wszystko idzie nie tak. Nigdy nie wybieram się na wycieczkę, ponieważ musiałem z niej korzystać wiele razy w przeszłości. Moja preferowana firma, która oferuje najlepszą usługę, a także wartość:

Bezpieczeństwo (najlepsze dla wszystkich)

Zapewnij moją podróż (dla osób powyżej 70)

Medjet (dodatkowe pokrycie ewakuacji)

Gotowy do zarezerwowania podróży?
Sprawdź moją stronę zasobów, aby uzyskać najlepszą firmę do wykorzystania podczas podróży. Wymieniam wszystkie te, których używam podczas podróży. Oni sąNajlepsze w klasie, a także nie możesz się pomylić, korzystając z nich podczas podróży.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *