Aktualności Wrap Entertainment Uncategorized Prowadząc jezioro Michigan’s Circle Excursion

Prowadząc jezioro Michigan’s Circle Excursion

połączone z Oceanem Atlantyckim przez system zamków, kanałów i kanałów wzdłuż Saint Lawrence Seaway, popularną podróżą na środkowym zachodzie to The Creact Lakes Circle Tour, wyznaczony malowniczy system drogowy łączący wszystkie wspaniałych jezior i rzeki St. Lawrence. Wspaniała wycieczka do koła jeziora składa się z tras do okrążenia wspaniałych jezior, indywidualnie lub zbiorowo. Wycieczka Kręgu Lake Michigan jest częścią tego systemu.

Lake Michigan Circle Tour

Z 1 640 milami linii brzegowej Michigan, Illinois, Indiana i Wisconsin, wycieczka z Kręgu Jeziora Michigan istnieje w trasy Criphing Lakes Circle Tour. Po raz pierwszy opublikowane przez Departament Transportu Michigan i Stowarzyszenie West Michigan Vacational Association jako 52-stronicowa książka przewodnika w 1899 r zostać wysłane na adres domowy (mamy to i lubimy).

Oznaczona tym malowniczym znacznikiem drogowym co dziesięć mil, wycieczka do koła Lake Michigan ma około 1000 mil długości, jazda zajęłaby około 14 godzin bez zatrzymania. Kluczową atrakcją na wycieczkę jest latarni latarów morskich 105 Jezioro Michigan, z których niektóre są łatwo dostępne tylko łodzią. Znaki Brown „Harbor Tour” mają na celu kierowanie podróżników na bocznej podróży do jednej z wielu społeczności portowych wzdłuż Lakeshore.

Mapa latarni morskiej, dzięki uprzejmości

Kluczowe przystanki na trasie Lake Michigan Circle Tour

Po zakończeniu całej podróży przez kilka lat i kilku podróży i w różnych sezonach jest coś w jeziorze Michigan, co w twojej duszy dostaje się. Oto niektóre z naszych zalecanych kluczowych przystanków na trasie, z linkami osadzonymi w znacznie bardziej szczegółowych opowieściach opublikowanych wcześniej na wycieczkach dla rodzin.

West Michigan

Dorastałem w West Michigan, więc zacznijmy od tego. Wydmy, promenady i plaże. Te trzy rzeczy mają fundamentalne znaczenie dla dzieciństwa każdej osoby żyjącej w promieniu 40 mil od „jeziora”. W Holandii Tunnel Park ma niezwykły plac zabaw, plażę i kempingi. Duck Lake State Park, na północ od Muskegon to wyjątkowe miejsce do wypróbowania wejścia na pokład (wybierz własną tablicę w Meijer lub kupić ją przed podróżą).

Kocham Grand Haven Sandcastle w Grand Haven State Park

Grand Haven ma uroczą promenadę i popularny park stanowy. Sprawdziliśmy w zeszłym roku i pojechaliśmy na rejs Sunset (przeczytaj o wiele więcej w tej historii). Przytul Lakeshore i kontynuuj na północ na M31, a przejdziesz przez Ludington (gdzie prom SS Badger Automobile przecina jezioro do Manitowoc, Wisconsin). Jednak przed wyjazdem należy zatrzymać i zobaczyć latarni morskie (zalecamy zameldowanie do parku stanowego Ludington).

Big Sable Point Lighthouse, Ludington State Park

M22 i śpiące wydmy National Lakeshore

Prawdopodobnie najpopularniejszym miejscem wakacji w Michigan jest National Lakeshore, Traverse City i Półwysep Leelanau. Raz w miesiącu widzę naklejkę M22 na samochodzie w Oregonie; Świadczy o tym, że tak wielu z nas, Michiganders przeprowadziło się na zachód, ale nadal ma kształtujący związek z tą częścią świata. National Lakeshore Oregon Dunes jest tak blisko, jak to tylko możliwe. Jak wspomniałem wcześniej, niektóre przystanki na wycieczce Kręgu Jeziora Michigan są łatwo dostępne tylko za pomocą łodzi/promu, a mianowicie na wyspach Manitou, Beaver i Squaw.

Śpiący niedźwiedź wydmy Narodowy Lakeshore

Mam silne więzi rodzinne z Wyspami Manitou; Moi wspaniały dziadkowie osiedlili się tam po emigracji do Ameryki; Przeczytaj o własnej jednodniowej wycieczce na wyspę południową Manitou w tej historii.

Latarnia morska wyspy południowej Manitou

Hrabstwo Door, Wisconsin

Uważany za Cape Cod of the Midwest, Hrabstwo Door, Wisconsin jest odpowiednikiem turystyki Wisconsin na półwyspie Leelanau w Michigan. Znane również z wina, wiśni, żeglarstwa i zakupów, w tej części wycieczki z Circle z Lake Michigan odnotowano ponad dziesięć przystanków latarni morskiej.

Scenic Views of Door County, Wisconsin

Ponieważ wiatr zwykle podróżuje na wschód na wschód przez jezioro Michigan, nie znajdziesz spektakularnych wydm (kiedy po raz pierwszy przeprowadziłem się do Wisconsin w 1995 roku, nie spodziewałem się szybkiego i stromego spadku do wody w Bradford Beach w Milwaukee – jeden Może z łatwością przetrwać powoli do jeziora Michigan przez kilkaset stóp na przeciwległym brzegu). To powiedziawszy, spektakularne wiatry i głęboka woda pomagają umieścić miejsca takie jak Sheboygan, Wisconsin na mapie jako kapitula surfowania Środkowego Zachodu.

Podróżuj na południe od Sheboygan i zatrzymaj się w Port Washington, domu popularnego festiwalu pirackiego. Tak spektakularne, jak wydmy Michigan to Bluff Wisconsin.

Blefy z widokiem na Port Washington, Wisconsin

Dół jeziora

Dno lub „stopa” jeziora Michigan dotyczy odwrotnego doświadczenia z górnego półwyspu Michigan, jak to tylko możliwe (nie mamy żadnych opublikowanych historii na tematnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *