Aktualności Wrap Entertainment Uncategorized NM+ Weekly Update 25/25/21: LA Edition

NM+ Weekly Update 25/25/21: LA Edition

Wysłany: 9/25/21 | 25 września 2021

Witam z lewego wybrzeża, jak to nazywają! Byłem w Los Angeles w zeszłym tygodniu. Omówiłem to w maju, kiedy byłem tutaj, że naprawdę kochałem LA przez lata i był to najdłuższy blok czasu, jaki kiedykolwiek tu spędziłem. Chociaż 5,5 dni nie jest wiele do zobaczenia tak dużego miasta, nadal mogłem zobaczyć wielu kumpli, a nawet raz dotarłem do Disneylandu.

Jestem znaczącym fanem Disneya. Sugeruję, że jest to drogi (200 USD za bilet !!!) …

Hej! Przepraszam, że przerwałby się, ale ….

Wygląda na to, że natknąłeś się na artykuł wyłącznie dla subskrybenta!

(Już członek? Zaloguj się tutaj.)

Ten krótki artykuł jest wyłącznie dla członków Nomadic Matt Plus! NM+ to jedyny program naszego członka, który daje czytelnikom takim dostępie do postów na blogu Perk. Członkowie otrzymują również całkowicie bezpłatne książki, przewodniki, kursy blogowe, dostęp do naszych wydarzeń, powtórki wydarzeń, comiesięczne prezenty, koszulki, wyłączne rabaty na temat oszczędzania pieniędzy i wiele więcej!

Jako członek Nomadic Matt Plus nie tylko dostajesz mnóstwo korzyści, aby Twoje podróże są tańsze, ale pomagasz nam tworzyć obszerne treści podróży, które kochasz!

Co najlepsze, subskrypcja kosztuje mniej niż koszt lunchu!

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do tego krótkiego artykułu (a także ponad 100 innych artykułów tylko dla członków) i wszystkich innych niezwykłych korzyści, dołącz do Nomadic Matt Plus i zacznij już dziś z podróży!

Ucz się więcej

Zaloguj sie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *