Aktualności Wrap Entertainment Uncategorized Kowboja! Witamy w Wyoming

Kowboja! Witamy w Wyoming

Po łzawiącym pożegnaniu z naszym domem (spędziliśmy pierwszą część naszej mega podróżni Dzień 1 z naszych 10 najlepszych malowniczych dysków podczas podróży Northern Rockies. Biorąc pod uwagę, że to taki kęs, nazywamy to „Rockies lub Bust 2010”. Naszym celem jest prowadzenie wszystkich 10 z 10 najlepszych dysków między teraz, a także 3 sierpnia.

Zakręć trasę jazdy Continental Divide Divide

Wyjeżdżamy na zachód od Południowej Dakoty, a także hijmy Wyoming, Kowbojski State, w samą porę na lunch. Na szczęście wszyscy lubimy Old Institution Country, ponieważ radio nie wydaje się mieć żadnych innych opcji. Dzisiaj podróżujemy po Circle the Continental Divide Driving Tour. Ten napęd podkreśla najlepsze w Wyoming-w tym parki narodowe, muzea, rodeos, pionierskie szlaki, plemiona indiańskich, scenerii oszałamiające, a także żywą przyrodę. Wasze gospodarstwo domowe może zobaczyć plotki pogrzebowe Sacajawea na rezerwacji indyjskiej rzeki Wind River lub spacer po historycznych koleinach wagonów na szlaku Oregon. Lub możesz wybrać wędrówkę, a także obozować na pięciu milionach akrów ziemi publicznej. Chodzi o doświadczenie esencji Wyoming Rocky Mountains wzdłuż podziału kontynentalnego. Wskazówka: zaopatrz się w materiały eksploatacyjne, buty, a także sprzęt w Gear We Are i Runner Click.

Thermopolis

Wyciągnięcie przyczepy wymaga regularnych przystanków dla gazu, a także jazdy wolniej niż zwykle. Jest to jedna z radości z podróży – zatrzymującej się w miejscach metod, które uderzyłeś w swoją metodę do czegoś większego, a także lepszego. Jak termopolis. Thermopolis, domu do największych gorących źródeł mineralnych na świecie, jest podobny do zatrzymania na ścieżce 66. Cokolwiek jest nieco wyblakłe, a także ekstrawagancko rozliczane. Rozpocznij w Second Bath House, a także powiedz dzięki Traktatu z 1896 r. Z plemionami indiańskimi Arapaho, które zapewnia bezpłatny publiczny zysk dostęp do gorących źródeł tutaj. Oto jeden powód, aby zabrać ze sobą dziadków na wycieczkę: zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz baseny (bez pływania!) Potrzebują kostiumów kąpielowych, jednak istnieją opcjonalne wanny osobiste odzieży, w których masz prywatność.

Jeśli nie jest to tylko pit stop, sprawdź zanurzenie gwiazdy, a także baseny tipi w celu całkowitej zabawy z slajdami wodnymi, kilkoma basenami, a także wanny z hydromasażem. Thermopolis Hot Springs Park Park to najczęściej sprawdzony park z Rainbow Terraces, mostem wahadłowym, a także ogromną wiosną to kilka głównych atrakcji. Młodzież lubi zobaczyć Buffalo (jest to dom centralnego stada dla Wyoming Parks), a także obfite biwakowanie, wędkarstwo, a także Centrum dinozaurów Wyoming, aby stymulować niektóre momenty akademickie.

Centrum dinozaurów Wyoming to kompleks o powierzchni 16 000 stóp kwadratowych w ogromnym rogu w środkowym Wyoming. Obejmuje światowej klasy muzeum, działające miejsca wykopaliska, a także całkowite współczesne laboratorium przygotowawcze. Interpretacyjne wycieczki witryny DIG umożliwiają odwiedzającym przejście dokładnie tego samego gruntu, co starożytne dinozaury, a także cieszyć się naukowcami eliminując skamieliny z miejsc pochówku. Według specjalnych układów zarówno osoby, jak i gospodarstwa domowe mogą współpracować z wykwalifikowanymi ekspertami przez jeden dzień. Muzeum jest otwarte co roku, wykopy wycieczki witryn, ponieważ pozwala na to warunki pogodowe.

Meeteetse

Naprawdę jedna z tych miejsc, w których mrugasz, a także absolutnie tęsknisz, Meeteetse znajduje się 30 mil na południe od Cody. Jedz w kawiarni Outlaw Parlor Cafe, a także w barze Cowboy. To jest oryginalny kowbojski bar, a także Butch Cassidy spędził swój jedyny czas w więzieniu po aresztowaniu w tym barze za kradzież konia. Rozumie się ze względu na smażony na drobiu stek Buffalo, a także inne elementy menu Buffalo, kawiarnia jest przyjazna dla młodzieży (spacja z tyłu wieczorami z baru), a także promenadka po drugiej stronie ulicy sprawi, że twoje banity wydają Naprawdę spacer po spacerze. Mamusie będą chciały zatrzymać się w czekoladce Meeteetse, aby uzyskać najbardziej dekadencką czekoladę w Wyoming. Istnieje również park RV, a także kilka wyborów z zakwaterowaniem, jeśli chcesz spędzić noc.

Cody

Pojawiamy się późno w Cody, a także wjeżdżamy na kemping Gateway. Park No Frills, Campground Gateway jest najlepszy na noc lub dwie, podczas gdy będziesz mieć przyjemność w Cody. Wybierz spośród namiotu kempingowego, jedynie elektryczne lub pełne podłączenia. Dom w kąpieli ma dużo pryszniców, a także toalety (bez czekania w gorączkowe poranki), a także park jest czysty, a także cichy. Jest również blisko terenu rodeo. Byliśmy równie dobrze zmęczeni, aby opiekować się, a także wykluczono światła po ustawieniu przyczepy. Jutro świetne oferty działań w Cody, a także Cody Nite Rodeo, do 22:00 lub później, więc wymagamy prześpiewania!

Związane z

Odkrywanie Jackson Hole, Wyoming, czego nie lubić wśród 4 lipca? Fajerwerki, a także arbuz, parady, a także pikniki. W tym roku Rnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *