Aktualności Wrap Entertainment Entertainment Festyka piwa, łyżka Włoch i urodziny pociągu duszy

Festyka piwa, łyżka Włoch i urodziny pociągu duszy

Pod wieloma względami uwielbiam tę porę roku. Tak, sezon świąteczny oznacza cały stres związany z świątecznymi planami i organizacjami na świąteczny sezon.

Ale z drugiej strony oznacza to, że lato jest prawie tutaj i zaczynasz widzieć zaproszenia na wszelkiego rodzaju niesamowite imprezy.

W tym tygodniu po prostu minęło zdecydowanie wiele drugiego i na szczęście nie za dużo pierwszych, z niezwykłym 40. urodzinowym imprezą, festiwalem piwa i wieczornym początkiem światowego obchodów włoskiego jedzenia.

Mamy nadzieję, że spodoba ci się wydanie IG w tym tygodniu.

Jim i Christina XX

Wiesz, że edycja IG jest na dobre, gdy zaczyna się od festiwalu piwa! Jest to inauguracyjny festiwal West West Beer w Leichhardt prowadzony przez Royal Hotel przy Norton Street.

Jest to święto browarów na wewnętrznym zachodzie Sydney – i dopiero wtedy, gdy zaczynasz o tym myśleć, zdajesz sobie sprawę, ile jest w tym fascynującym regionie miasta.

Royal Hotel – instytucja pubu – wykonała niezwykłą robotę, łącząc to. Zamknęli Carlisle Street przy Norton i zainstalowali browary, stragany z jedzeniem i muzykę. A co najważniejsze, mnóstwo miejsc siedzących. Zawsze problem na festiwalach.

Wejdź za darmo, zapłacisz 5 USD za kubek degustacyjny, który przechowujesz, i 25 USD za 10 kuponów degustacyjnych. Jeśli chcesz, możesz kupić więcej kuponów, ale po 10 midis dobrych rzeczy z pewnością jesteś w drodze!

Nawiasem mówiąc, First Beer Down to niezwykłe imbirowe piwo autorstwa Brookvale Union Brewery. To niebezpieczne rzeczy jak sen, ale wciąż jest 4%.

Próbujemy domowej paelli, która jest w rzeczywistości znakomita-chociaż biedny szef kuchni jest nieco zestresowany tym wszystkim. To jego pierwsza paella od dłuższego czasu. Nie martw się, kolego. Udało wam się!

Dostępna jest również mieszana płyta pierogów, które są również całkiem niezłe. Możesz także zamówić jedzenie z regularnego menu baru w pubie.

Następne piwo pochodzi z Batch Brewery w Marrickville. Mają też piwo imbirowego, ale nie jest to znak na Brookvale. Dla mnie ich najlepszym piwem jest i zawsze będzie ich niesamowitą sutą mleczną, którą często można znaleźć w pubie Royal Albert w Surry Hills.

Szybko wędrujemy po piwie. Na końcu miejsca znajduje się to niezwykłe stworzenie. Na początku myślałem, że mamy problem z duchem na miejscu, a potem zauważyłem krany piwa. To telefon komórkowy z alkoholem Shorty. Błysk geniuszu.

Obecnie jest tak wiele wielkich piw i browarów z Wewnętrznego Zachodu.

Akasha z Five Dock, Batch Brewery z Marrickville, Young Henry’s From Newtown, Wayward Brewery From Camperdown, Willie The Bader z St Peters i osobistym faworytem (być może dlatego, że my i piwowarowie jesteśmy sąsiadami) to piwowar Marrickville.

Dziś poszliśmy 70. To 40. urodziny naszej przyjaciółki Jo i określiła motyw pociągu duszy na swoją imprezę. Jeśli nie masz pewności, czym jest Pociąg Soul, sprawdź ten film.

Pani Romance poszła Kaftan Glam – bardzo imponujący.

Dla mnie zdecydowałem, że bardziej eklektyczny wygląd jest odpowiedni. Będę później określany jako „Jezus z lat 70.”, choć szedłem po guru/wygląd porno.

Tak czy inaczej, kiedy później wchodzimy na imprezę, nikt mnie nie rozpoznaje. To było warte wysiłku!

Pociąg Soul, kochanie!

Myślę, że znalazłem moje nowe zdjęcie profilowe na Facebooku. W rzeczywistości mogę nawet użyć tego na LinkedIn!

Partia idzie silnie. Jo ma najlepszy czas i wszyscy podjęli taki wysiłek dziś wieczorem. Sprawdź resztę tych zdjęć – dzięki uprzejmości naszego partnera Deana Benticka, który również zrobił nasze zdjęcia na naszym ślubie.

Nawiasem mówiąc, powinieneś sprawdzić firmę fotograficzną Deana. On jest niesamowity.

Prosto z lat 70. – podwójny pociąg dusza!

Nas i urodzinowa dziewczyna! Nie mam pojęcia, kim jest to facet w niebieskim kapeluszu.

Jo mocno uderza w pociąg Soul. Miejsce – Ginger’s na Oxford Street – jest idealne.

Niezwykła noc i mam nadzieję, że Jo będzie pielęgnować.

Jeszcze raz dziękuję Deanowi za udostępnienie jego zdjęć. Jeśli szukasz fotografa na wesele, wydarzenie lub – w rzeczywistości – na wszystko, sprawdź inlighten Photography.

Tego wieczoru jedziemy do Doltone House w Pyrmont, aby świętować początek Sydney Italian Festival i doświadczyć Włoch na łyżkę. To ciężkie życie, ale ktoś musi iść i zjeść całe jedzenie, które te włoskie masterchefowie gotowali.

Ale zanim wyciągniemy nasze ubrania, mamy szybkie zdjęcie z niepowtarzalną Holly G, która wydaje się być odpowiedzialna za większość naszego życia społecznego (cieszę się, że ktoś jest!) I uroczej Tara z Vegetaraian.

Z zadowoleniem przyjęci nas napój i gigantyczne menu – zarówno w pozycji, jak i obietnicy. Nazwy szefów kuchni, które mają naczynia, są prawie tak ekscytujące jak samo jedzenie.

Również przed nami jest kolejny piękny widok: tablica sera o długości około 15 metrów. Jestem pod wrażeniem.

Z każdym z wychodzących potraw, dobrzy ludzie z bezpośrednich piwnic z winami, którzyZaimportuj tutaj niezwykłe wino z Sensi Vini we Włoszech, dopasowało wino do jedzenia.

Jeśli szukasz wspaniałych włoskich win, które zabierają cię od razu do tego czasu spędzonego w Toskanii, sprawdź DWC. Mają także ogromną gamę innych win, piw i alkoholi po doskonałych cenach.

Wspaniale jest znów widzieć Angelikę, która jest współwłaścicielem bezpośrednich piwnic z winami. Jest tutaj, aby porozmawiać o ludziach przez wino, które piją. Jest tak pasjonatką włoskich odmian, że rozmowa z nią sprawia, że ​​doświadczenie picia tych pysznych win jest jeszcze lepsze.

Jedno z naszych ulubionych dań nocy: szafran risotto „Alla Milanese” z cielęcym Ossobuco. To jest szef kuchni Luca Ciano, którego poznaliśmy kilka razy wcześniej – ostatnio na włoskim festiwalu w Leichhardt i na Festiwalu Nonna.

Luca pochodzi z Mediolanu, więc dużo spodziewamy się z tym daniem. Risotto jest w końcu specjalnością Milan.

Później pytamy Lucy o ryż, którego użył, ponieważ mogliśmy powiedzieć, że to nie było zwykłe arborio, z którym zwykle gotujemy. Wyjaśnił, że był to specjalny ryż Carnaroli. Na pewno spróbujemy. Wygląda na to, że możesz go kupić w Harris Farm.

Kolejnym ulubionym jest Rigatoni z Oxtail Ragu, kakao, orzechami sosnowymi i pecorino. Bogaty, satysfakcjonujący i głęboko aromatyczny.

Zostawiamy ci zdjęcie wszystkich szefów kuchni. To świetna zabawa, widząc, że wszyscy dobrze się bawią i rozmawiają o swoich różnych potrawach i regionach Włoch, z których wszyscy pochodzą.

To wyjątkowy wieczór i świetny początek Sydney Italian Festival, który zbiega się ze Światowym Tygodniem Kuchu włoskiej – festiwalu, który obchodzi się corocznie w 105 krajach.

Mamy nadzieję, że podobała Ci się ta edycja IG. porozmawiaj z tobą wkrótce.

Jim i Christina

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *