Aktualności Wrap Entertainment Uncategorized 10 najlepszych rzeczy do wykonania w Milos, Grecja [z sugerowanymi wycieczkami]

10 najlepszych rzeczy do wykonania w Milos, Grecja [z sugerowanymi wycieczkami]

Czy planujesz wkrótce podróżować do Milos, Grecja? Sprawdziłem nasze sugestie na temat rzeczy do wykonania w Milos z sugerowanymi wycieczkami!

Zdjęcie Emmy Van Sant na Unsplash
Jedna z najbardziej odrębnych wysp w Grecji. Milos to wulkaniczna wyspa znaleziona na Morzu Egejskim. Ze względu na wody w kolorze klejnotów Milos (lub Melos) jest popularnie rozumiany jako „wyspa kolorów”. Dla tych, którzy chcą spędzić wypoczynek na zrelaksowany, jest to najlepsza lokalizacja, ponieważ Milos jest wyjątkowy, a także dziewiony w tym samym czasie.

Inne artykuły, które możesz przeczytać:

10 najlepszych kurortów All Inclusive, a także hotel w Grecji

10 najlepszych rzeczy do wykonania w Lefkadzie, Grecja [z sugerowanymi wycieczkami]

7 niezwykłych rzeczy do występu w Atenach, Grecja

5 powodów, dla których moglibyśmy szczęśliwie online na Krecie, Grecja!

Seria przewodnika w podróży DIY: 11 dni sprawdzanie Grecji

Spis treści

Lista najlepszych rzeczy do wykonania w Milos, Grecja

1. Sarakiniko Beach
2. Kleftiko Beach
3. Muzeum Kościelne Milos
4. Plaża Firopotamos
5. Starożytny teatr rzymski – Milos
6. Muzeum Milos Mining
7. Tsigrado Beach
8. Staro kopalnie siarki
9. Paliochori Beach
10. Miejsce weneckie Milos
11. Odkryj zakwaterowanie w Milos, Grecja
Gdzie zatrzymać się w Milos, greebudget hotel
Luksusowy hotel

Jak udać się do Milos, Grecja z Londynu

Lista najlepszych rzeczy do wykonania w Milos, Grecja

1. Sarakiniko Beach

Zdjęcie Graeme Churchard CC przez 2.0
Każdy, kto idzie do Milos, rozumie z góry, że Sarakiniko to plaża, na którą powinni się udać. Śnieżne białe skały o różnorodnych kształtach na jasnoniebieskim niebo są po prostu piękne, a także bezpośrednim marzeniem. Możesz sobie wyobrazić, że jesteś na pustyni. To właśnie wydaje się ta odrębna lokalizacja, którą powinieneś zobaczyć na Milos.

Sugerowana wycieczka: Milos Island: Rejs łodzi z śniadaniem i lunchem

2. Kleftiko Beach

Zdjęcie Julien Maury Public Domena Mark 1.0
Oprócz Sarakiniko, Kleftiko jest drugą atrakcją natury na wyspie Milos, która naprawdę ma wiele do zaoferowania. Dotarcie do Kleftiko jest jednak o wiele trudniejsze. Do tego naturalnego uroku można dotrzeć tylko łodzią. Kleftiko to kolekcja skał, a także jaskiń, woda Usuń zaprasza do nurkowania! Absolutnie warte zobaczenia.

Sugerowana wycieczka: Kleftiko pełny rejs żeglarski z rurką i lunch

3. Muzeum Kościelne Milos

Zdjęcie Nikos Niotis CC By-NC 2.0 The Wspanid Curch of the Holy Trinity Funkcjonuje jako muzeum kościelne. Mały kościół z muzeum, który ukrywa doskonałą historię religii. Tam odkryjesz skoncentrowane relikty kościelne późnej epoki bizantyjskiej.

4. Plaża Firopotamos

Zdjęcie David T na Unsplash
Niezwykle idylliczna lokalizacja z domami rybaków, małą kaplicą, a także ruiną. Niezwykle dobre do robienia zdjęć lub pływania. Stojak nie jest jednak duży, ma piękne, niezwykłe tło osadzone w małej wiosce rybackiej. Tutaj możesz pływać dobrze, a także fantastyczny widok na białe domy tego miejsca.

5. Starożytny teatr rzymski – Milos

Zdjęcie Graeme Churchard CC przez 2.0. starożytne rzymskie kino zostało opracowane w III wieku pne. opracowany przez mieszkańców miasta Klima. Po zniszczeniu kino zostało odbudowane w późniejszym terminie, a także odbyło około 7 000 widzów. Niektóre pobyty to wciąż można zobaczyć. Są tu nawet rutynowe wydarzenia muzyczne. Nawiasem mówiąc, strona Venus de Milo była bardzo blisko. Powinny dla tych, którzy myślą o historii!

6. Muzeum Milos Mining

Wystawiane są wszystkie kamienie mineralne na wyspie, a tutaj wyjaśniono tutaj. Muzeum Milos Mining to małe współczesne muzeum według greckich standardów, które stanowi podsumowanie minerałów odkrytych na wyspie, a także historię górnictwa. Istnieje przewodnik audio ze słuchawkami w wielu językach. Muzeum jest również współczesne.

Sugerowana wycieczka: MILOS: Geology & Volcano Hal-Day Porann Tour

7. Tsigrado Beach

Zdjęcie Kostas Limitsios CC przez 2.0
Możesz zintegrować swoją podróż do plaży Tsigrado z See to Filiplaka Beach, ponieważ te 2 plaże są blisko każdej innej. Zejście na plażę jest naprawdę nieco ryzykowne, a także nie do końca bezpieczne. Jednak kiedy się tam zejdziesz, zostaniesz nagrodzony piękną plażą z kryształów, usuń wodę!

Sugerowana wycieczka: MILOS: Spacer do kajakarstwa do Tsigrado, a także Gerakas Beach

8. Staro kopalnie siarki

Można tu znaleźć wiele, a także wiele możliwości obrazu. Absolutnie nie można go przegapić podczas wakacji w Milos. Jest to zaklęte miejsce, w którym mieściła się stara kopalnia siarki, która została porzucona w 1956 r., Jednak wydaje się, że czas się zatrzymał. Cokolwiek pozostało tak, jak działało. Jednak najlepszą rzeczą jest to, że znajduje się w fantastycznym miejscu.

9. Paliochori Beach

Zdjęcie Graeme Churchard CC przez 2.0
Bardzo urocza wydłużona zatoka z kilkoma Trunull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *