Aktualności Wrap Entertainment Entertainment 7 powodów, dla których plecak jest jak seks

7 powodów, dla których plecak jest jak seks

Jeśli wierzysz w to, podróż plecakowa jest trochę jak seks! Biorąc pod uwagę, że są to dwie fantastyczne radości w życiu, wierzyliśmy, że opiszemy, dlaczego oboje są podobni. znajdować przyjemność w ?

Na początku jesteś niespokojny, a także nie jesteś pewien, co nas czeka

To prawda. Mimo że wyruszenie na fantastyczne wrażenia z całej rundy jest interesujące, a także nie możesz się doczekać, aby uzyskać dostęp i zobaczyć, co ten świat czeka na Ciebie, na początku może to być trochę zastraszające. Podobnie jak seks, zapewnij mu czas. Im znacznie więcej lokalizacji (lub ludzi!) Masz za sobą, a także dłużej spędziłeś na drodze, skończyłeś się raczej pozytywnym, a nerwy stopią się.

Możesz być niespokojny na początku, jednak nerwy rozpłyną się – na początku naszej pierwszej podróży z plecakiem
Wymagasz odkrycia „torby”, która pasuje

Znalezienie plecaka, który pasuje do twojego ciała, ma kluczowe znaczenie dla satysfakcjonującego czasu podczas podróży po całym świecie. Jeśli torba jest zarówno ogromna, jak i nieporęczna, a także niewielka, a także ciasna, będziesz niespokojny, a także odbędzie się radości z podróży. Odkrywanie idealnej torby dla twojego ciała (części) jest kluczowe. Wykonaj badania, a także odkryj taki, który pasuje jak rękawica.

Znalezienie plecaka, który pasuje do twojego ciała, ma kluczowe znaczenie dla przyjemnej podróży!
Możesz się zgubić, a także wymagać żądania wskazówek

Dla nas jedną z fantastycznych rzeczy w plecakach jest zejście z ubocznej ścieżki, a także celowe zagubianie się. Jeśli jednak odkryjesz się w mieście, z planami, a także rzeczami, które chcesz zobaczyć, jak i tak, nie jest to idealne! Zdobądź mapę, zorientuj się, a także nie przerażać się, aby żądać wskazówek. Im szybciej możesz dowiedzieć się, dokąd chcesz się udać lub musisz iść, tym szybciej będziesz się dobrze bawić.

Prawdopodobnie zgubiisz się czasu lub dwóch… co może być świetną rzeczą lub biedną. Nie przerażaj się, aby żądać wskazówek – jak Nick tutaj w Grecji!

Możesz podróżować tak ospały, jak chcesz, lub tak szybko, jak chcesz

Niektórzy ludzie lubią się podchodzić, kosztują dużo czasu w każdej lokalizacji, a także naprawdę się tym wyczuć. Inni lubią wchodzić i wyjść! Lubimy podróżować w powolnym tempie, kosztuje co najmniej 3 dni w każdym miejscu. Bez względu na to, jaką prędkość lubisz podróżować, upewnij się, że masz fantastyczne doświadczenia po drodze… i upewnij się, że twój partner jest w umowie z tempem!

Jest tak samo, jak wybrać dokładnie, jak ospały lub szybki chcesz podróżować. Często lubimy podróżować niesamowicie wolno
Może być wyjątkowo wycofujący się lub może być ogólnym treningiem ciała

Niektóre dni będą pełne leniwy na plaży, spokojnie spacerując z rynkiem lub siedząc gdzieś z fantastycznym posiłkiem podczas obserwowania ludzi. Inne dni będziesz ciągnąć ciężki plecak za pomocą stacji kolejowych, tuk-tuks i taksówek, a jednocześnie ociekając pot, a także próbując znieść 90% wilgotności niektórych krajów! Albo to, albo coś bardziej satysfakcjonującego jak trekking z górami lub wędrówki z wspaniałymi dolinami. Niezależnie od tego, czy włożyłeś bardzo mało wysiłku, czy naprawdę jesteś gung-ho, po prostu upewnij się, że świetnie się bawisz.

W niektóre dni plecak może być treningiem całego ciała! Trekking Himalajów w Nepalu jest świetnym przykładem takiego dnia
Po drodze możesz wybrać nowe umiejętności

Przed wyruszeniem na drogę możesz uwierzyć, że wszystko, co jesteś wielki, to praca w biurze lub bycie pracownikiem budowlanym. Otwarcie drzwi do świata podróży pozwala na zbieranie nowych umiejętności, niektórzy nigdy nawet nie wierzyliście. Kto zrozumiał, że będziemy mogli pokazywać angielski, jeździć na długich dystansach, być zaawansowanymi nurkami, fotografami, a nawet pisarzami? Uzyskanie nowych umiejętności w życiu jest fantastyczną częścią rozwoju jako osoba. Podobnie jak w sypialni, zawsze wspaniale jest spróbować czegoś nowego!

Wybieranie nowych umiejętności na drodze jest jedną z fantastycznych rzeczy w podróży

Im dłużej to robisz, tym bardziej satysfakcjonujący staje się

Im dłużej byłeś plecakiem, tym znacznie łatwiej się stanie. Rozumiesz dokładnie, jak targować się o rzeczy, rozumiesz dokładnie, jak dostać się od punktu „A” do punktu „B”, rozumiesz, co pakować (a co nie), a także trochę rozumiesz metody świata lepiej. Przejście od dziewicy z plecakiem do Vetran z plecakiem to fascynująca podróż. Podobało nam się doświadczenia, które mieliśmy podczas zaczynania, a także podoba nam się to, jak teraz podróżujemy z kilkoma jeszcze rokiem zrozumienia (wstaw tutaj widoczne porównanie płci!)Rzeczy takie jak negocjacje przychodzą równie dobrze po pewnym czasie plecaku – nicki targowe dla niektórych okularów słonecznych w Tanzanii
Masz to! Plecak jest jak seks na wiele sposobów. Byliśmy z wzlotami, a także upadkami podróżowania po świecie, a także teraz w drodze przez 3,5 roku. Doświadczyliśmy tych punktów bardzo z pierwszej ręki… i jestem pewien, że w ciągu najbliższych lat będziemy mogli dodać o wiele więcej porównań płci do tej listy!

Jak myślisz… czy plecak jak seks?! Czy dodałbyś coś do tej listy? Zostaw komentarz poniżej!

Oświadczenie: Kozy w drodze jest partnerem Amazon, a także podmiot stowarzyszony dla niektórych innych sprzedawców detalicznych. Wskazuje to, że tworzymy prowizje, jeśli klikniesz linki na naszym blogu, a także kupujesz od tych sprzedawców.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *