Aktualności Wrap Entertainment Entertainment WPROWADZENIE: Zadanie badań nad sytuacją NM

WPROWADZENIE: Zadanie badań nad sytuacją NM

miesiące temu ujawniłem, że chciałem pomóc czterem odwiedzającym w zaplanowaniu podróży od początku na powierzchnię w ramach pracy w badaniu sytuacji dla tej strony internetowej. Chociaż nie mówiłem o tym od dłuższego czasu, dzieje się tak, odkąd byłem gorączkowy.

Po przejściu z 450 aplikacjami, a także niezliczonymi rozmowami uzupełniającymi, dzisiaj chciałbym przedstawić wam ludzi, z którymi pracowałem, aby pomóc ich wymarzonej podróży.

Ludzie często mi podają; „Cóż, z programu, który możesz podróżować. Masz doświadczenie i jest to dla ciebie proste, ponieważ jesteś białym mężczyzną z tła klasy średniej, jednak moja okoliczność jest inna od tego czasu (wstaw rozum tutaj), a także dlatego nie mogę tego zrobić ”.

Nie wierzę, że podróż jest czymś dla nielicznych, bogatych, klasy średniej lub Ameryki, dlatego zacząłem ten program. Uczestnicy badań sytuacyjnych podjąłem się do badań sytuacji, aby podkreślić, że ludzie o różnorodnych dochodach, wieku, pochodzenia, a także narodowości mogą podróżować.

Każde z tych badań sytuacyjnych reprezentuje inną historię. Od tych, którzy chcą dwutygodniowego wakacji po tych, którzy chcą uciec tak długo, jak ich pieniądze trwają, uważam, że jest motywacja dla wszystkich.

Moje wskazówki są nie tylko dla tych takich jak ja, to dla wszystkich – podobnie jak chcę, aby te studia sytuacyjne wpłynęły na ciebie, a także pomóc pokazać, że wszystko jest możliwe.

Tak więc, bez zbędnych ceregieli, oto badanie sytuacji uczestnicy badania:

Jianne

Jianne ma 27 lat, a także mieszka na Filipinach. Obecnie pracuje jako partner badań medycznych, a także chce odejść na dwa tygodnie na początku przyszłego roku. Każdego roku ograniczała czas urlopu, a także nie chce powstrzymać jej zadania, więc nie ma długoterminowej podróży w jej planach.

Zarabiając ponad tysiąc dolarów miesięcznie, trudność Jianne jest odkrycie metod ograniczenia jej wydatków. Przyznaje, że nie jest najlepsza w oszczędzaniu pieniędzy. W rzeczywistości jej obecne poziomy kosztów odpowiadają jej miesięcznym dochodom. Co więcej, filipińskie peso nie jest wyjątkowo silne, więc wymagamy odkrycia kraju, w którym jej pieniądze idą stosunkowo daleko.

Pomagam jej zwiększyć jej fundusz podróży, a także zmaksymalizuję jej krótki czas za granicą. W miesiącu, w którym pracowaliśmy razem, śledziliśmy jej koszty, aby określić, gdzie może zaoszczędzić najwięcej, a także omówić umysłowe powiązanie między obniżeniem kosztów, aby zaoszczędzić więcej na wycieczkę.

Publikuje motywacyjne zdjęcia swoich preferowanych miejsc docelowych, a także ma „słoik z podróżą”, aby uratować jej modyfikację, aby służyć jako ciągłe przypomnienie, że koszty oznacza opóźnienie jej podróży. Ponadto działa jako metoda obserwowania, jak rosną oszczędności kosztów.

Nasz obecny cel? Aby zaoszczędzić 300 USD miesięcznie.

Diane

Diane jest 59 -letnią emerytą z Toronto, która jest na stałym zarobkach z drugą połową (choć będzie podróżować sama). Zawsze chcąc wyjechać do Australii, a także Nowej Zelandii, ostatecznie zdecydowała, że ​​nadszedł czas, aby to się stało. Podczas gdy Diane ma pewne oszczędności, nie chce się z nią wykorzystać, od czasu jej stałego dochodu.

W tej chwili koncentrujemy się na zmianie jej banków, aby upewnić się, że nie płaci opłat, gdy wyjeżdża za granicę, oprócz zapisania się na kartę oceny kredytu podróżnego.

Następnie wymyślimy wstępny plan podróży, abyśmy mogli zacytować dokładnie, ile będzie wymagać, a także ustalić cel oszczędności.

Jeremy

Jeremy jest niedawnym absolwentem mieszkającym w Charleston, SC, a także zajmuje dwie prace: jest tłumaczem edukacji w akwarium, a także zookeeper w parku w określonym parku. Zarabia nieco powyżej płacy minimalnej, a także obowiązku finansowego stażysty, a także płatności leasingowe zjedzą połowę wypłaty.

Jeremy zawsze chciał podróżować, ale ostatecznie kosztuje jego fundusze podróży na inne rzeczy. Niedawno zdał sobie sprawę, że nie ma żadnych tomorrowów, a także postanowił, że jego podróż się wydarzy. Planuje długotrwałą podróż, a także musi zaoszczędzić wystarczającą ilość pieniędzy, aby to się stało, choć będzie pracował na drodze, aby przedłużyć swoją podróż.

Obecnie Jeremy jest świetny w nie nadmiernym wydatku. Oprócz okazjonalnych wyrzucania się po jedzeniu, nie wydaje dużo pieniędzy.

Naszym celem jest zatem zwiększenie zarobków poprzez wynajęcie swojej lokalizacji na Airbnb, ostatecznie jako kierowca z Lyft, a także wykorzystanie innych witryn klimatycznych dzielących się w celu odkrycia dodatkowych dochodów.

Ponadto zapisamy go na kartę kredytową kredytową świadczeń z podróży, aby rozpocząć zarabianie regularnych mil ulotnych.

Sander i Jolien

Ci dwaj są parą z Holandii, którzy rezygnują z zadań w przyszłym roku, aby podróżować po świecie, bez żadnych określonych planów znalezienia domu. Pieniądze nie są obecnie okropnym problemem, ponieważ planują pracować na początku przyszłego roku, a także zaoszczędzić ponad 5000 euro, a także są na dobrej drodze, aby zaoszczędzić ponad 20 000 EUR na swoją podróż.

Po prostu nieśmiałoZ 30, planują dotrzeć do Australii w pewnym momencie swoich podróży na wizę wakacyjną.

Ponieważ pochodzą z Europy, nie mogą skorzystać z żadnych niesamowitych metod hakowania podróży, więc skupimy się na utrzymywaniu niskich kosztów lotu, a także opracowywaniu planu budżetowego na ich podróż.

Pomimo ich silnego profilu pieniężnego, nadal wymagamy obniżenia ich obecnych kosztów, a także tworzyć związek umysłowy między kosztami, a także ich podróżą (podobnie jak w przypadku Jianne), aby utrzymać swój plan budżetowy w kolejce.

***
W ciągu najbliższych kilku miesięcy podzielę się więcej na temat rozwoju naszych uczestników – sukcesów, porażek, a także wyciągniętych wniosków. Jestem niesamowicie podekscytowany tą pracą w nadziei, że inspiruje innych ze wszystkich środowisk, aby zrobić skok, a także podróżować!

Jak podróżować po świecie za 50 USD dziennie

Mój „New York Times Times” bardzo popularny przewodnik w miękkiej oprawie w podróży światowej nauczy Cię dokładnie, jak opanować sztukę podróży, aby upewnić się, że zejdziesz z utartej ścieżki, zaoszczędzić pieniądze, a także będziesz mieć głębsze wrażenia z podróży. To twój przewodnik do planowania A, który BBC nazwał „Biblią dla podróżników planów budżetowych”.

Kliknij tutaj, aby odkryć więcej, a także zacznij go czytać już dziś!

Zarezerwuj swoją podróż: wskazówki logistyczne oraz sztuczki
Zarezerwuj swój lot
Znajdź niedrogi lot, korzystając z Skyscanner. To mój preferowany silnik przeglądania, ponieważ wyszukuje strony internetowe, a także linie lotnicze na całym świecie, więc zawsze rozumiesz, że nie ma żadnego kamienia.

Zarezerwuj swoje zakwaterowanie
Możesz zarezerwować swój hostel w Hostelworld. Jeśli chcesz pozostać gdzieś niż hostel, skorzystaj z Booking.com, ponieważ konsekwentnie zwracają najtańsze stawki dla pensjonatów, a także hoteli.

Nie pamiętaj o ubezpieczeniu podróży
Ochrona ubezpieczeniowa podróżna ochroni cię przed chorobą, obrażeniami, kradzieżą, a także odwołaniem. To obszerne bezpieczeństwo w sytuacji, wszystko idzie nie tak. Nigdy nie wybieram się na wycieczkę, ponieważ musiałem go używać wiele razy w przeszłości. Moja preferowana firma, która oferuje najlepszą usługę, a także wartość:

Bezpieczeństwo (najlepsze dla wszystkich)

Zapewnij moją podróż (dla osób powyżej 70)

Medjet (dodatkowe pokrycie ewakuacji)

Gotowy do zarezerwowania podróży?
Sprawdź moją stronę zasobów, aby uzyskać najlepszą firmę do wykorzystania podczas podróży. Wymieniam wszystkie te, których używam podczas podróży. Są najlepszymi w klasie, ponieważ nie możesz się pomylić, korzystając z nich podczas podróży.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *