Aktualności Wrap Entertainment Uncategorized (Pierwsze spojrzenie) Myśli o mojej ostatniej podróży!

(Pierwsze spojrzenie) Myśli o mojej ostatniej podróży!

Jako członek Nomadic Matt Plus, po raz pierwszy spojrzysz na ten artykuł, który pójdzie w przyszłym tygodniu! Cieszyć się! – Matt

W połowie kwietnia spakowałem torby, napełniłem samochody i ciężarówkę książkami, pożegnałem się z moim mieszkaniem, a także udałem się na zachód na sześciotygodniową wycieczkę z siedmioma stanami.

W zeszłym tygodniu cztery tysiące mil, dziesięć książek, a także 67 godzin jazdy później, po ścieżce, która zabrała mnie na zachód do Wielkiego Kanionu, na północ do Boise, na zachód do Portland, a także w dół wybrzeża do Los Angeles, my Piąta amerykańska podróż przybyła t …

Hej! Przepraszam, że przerwałby się, ale ….

Wygląda na to, że natknąłeś się na artykuł wyłącznie dla subskrybenta!

(Już członek? Zaloguj się tutaj.)

Ten artykuł jest wyłącznie dla członków Nomadic Matt Plus! NM+ to jedyny program naszego członka, który zapewnia odwiedzającym takim jak ty, zdobywając dostęp do postów na blogu. Członkowie otrzymują również bezpłatne książki, przewodniki, kursy blogowe, uzyskują dostęp do naszych wydarzeń, powtórki wydarzeń, comiesięczne prezenty, koszulki, specjalne rabaty na temat oszczędzania pieniędzy, a także więcej!

Jako członek Nomadic Matt Plus nie tylko dostajesz mnóstwo korzyści, aby Twoje podróże są tańsze, ale pomagasz nam wytwarzać dogłębne materiały podróży, które kochasz!

Co najlepsze, subskrypcja kosztuje mniej niż koszt lunchu!

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do tego artykułu (a także ponad 100 innych artykułów tylko dla członków), a także wszystkich innych fantastycznych korzyści, dołącz do Nomadic Matt Plus, a także zacznij wyjść z podróży już dziś!

Ucz się więcej

Zaloguj sie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *