Aktualności Wrap Entertainment Uncategorized 7 niesamowitych rzeczy do zrobienia w Mannheim, Niemcy

7 niesamowitych rzeczy do zrobienia w Mannheim, Niemcy

International. W ten sposób miasto Mannheim w Niemczech jest zwykle opisywane. Etykieta została zweryfikowana przez duże epoki, przedstawiające odpowiednie części miasta. Może to nadal brzmieć niejasno dla tych, którzy nigdy nie byli w Mannheim; Więc jeśli jesteś jednym z nich, trzymaj się tej witryny i zacznij zdawać sobie sprawę, jak to miasto może być twoim następnym celem! Oto rzeczy do zrobienia w Mannheim w Niemczech.

Część Friedrichsplatz Mannheima.
Zaledwie dziesięciominutowy spacer od Hauptbahnhof (stacja główna), Friedrichsplatz składa się z wielu znaczących konstrukcji, takich jak Galeria Waterii, Ogród Różowy i Galeria sztuki.

Inne artykuły, które możesz przeczytać:

Pełna lista zalecanych najlepszych tanich hoteli w Berlinie w Niemczech

7 najlepszych rzeczy do zrobienia w Berlinie w Niemczech dla par

7 powodów, dla których musisz iść na dzień z Berlina do Dreźnie w Niemczech

5 miast do odwiedzania zwiedzania i innych rzeczy do zrobienia w Niemczech

Lista najlepszych luksusowych hoteli w Niemczech

Popularnie zidentyfikowane jako „kwadratestadt” lub „miasto kwadratów”, Mannheim wydaje się weryfikować dobrze zorganizowane postrzeganie bycia niemieckim. Miasto Mannheim w regionie metropolii z drewna Renu ma swoją niepowtarzalną strukturę podobną do szachów, która ma dla wszystkich systematyczną i znacznie łatwiejszą lokalizację. Podobnie Mannheim jest często kojarzony z dzielnicą w Nowym Jorku, Manhattan, z jej kwadratowym połączeniem. Zaczęło się około 40 dekad temu, kiedy Palatynat Elector Friedrich IV dowodził budową miasta, po ujściach rzek Ren i Neckar.

Poprzez liczby i listy nigdy nie zejdziesz z drogi w mieście Mannheim. Kwadraty blokowe zaczynają się od litery „A” po lewej stronie Schloss (Palace), a kończą „K”, kierując się do rzeki Necksar. Po idealnej stronie pałacu zaczyna się „L”, docierając do „u”. Ulica o nazwie Breite Straße łączy pałac i rzekę Necksar, dzieląc bloki „A-K” i „L-U”. I odwrotnie, Planken Street łączy wieżę wodną i rzekę Ren, dzieląc „A-D; L-O ”i„ E-K; P-u ’. Każdy plac ma własne liczby, rozpoczynające się od podstawowych i wznosi się w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara dla „A-K” i zgodnie z ruchem wskazówek zegara dla „L-U”. Zwróć uwagę, że list „ja” nie może być postrzegany tak, jak zwykle jest reprezentowany przez „J” lub odwrotnie.

Możesz odwiedzić urlopowicz Mannheim, aby uzyskać wyraźniejszą ilustrację i wyjaśnienie kwadratów Mannheim.

Kierując się doskonałym układem siatki, nie ma powodu, aby po prostu przejść przez to miasto, tak jak robi to wiele osób. W przeciwieństwie do sąsiednich miast, Frankfurt i Heidelberg, Mannheim może nie być jednym z najlepszych miast, które mogą sprawdzić turystów. Nadszedł czas, aby zmienić tę normę, ponieważ w Mannheim są stosy rzeczy do zrobienia, które są dość zachęcające do włączenia miasta podczas podróży.

Sprawdź niektóre z fajnych i tanich wycieczek, które możesz zrobić we Frankfurcie i Heidelberg.

Pozwól, że dam ci trochę przez te siedem niesamowitych rzeczy do zrobienia w Mannheim w Niemczech

Spis treści

1. Wspomnij pierwsze wynalazki na świecie dokonane w Mannheim
2. Odkryj artystyczną kolekcję miasta za darmo
3. Zdobądź lody „naturalnie wykonane”
4. Wykonaj piknik na brzegu Renu
5. Poczuj specjalny nastrój „akademicki” w drugim największym pałacu barokowym w Europie
6. Doceń urok zróżnicowanej muzyki
7. Nie zapomnij o „nie tak zwariowanym”.
O pisarzu: jesteś na Pinterest? Przypnij je!

1. Wspomnij pierwsze wynalazki na świecie dokonane w Mannheim

Magazyn Forbes dostarczył Mannheim w 15 najlepszych na świecie wielu pomysłowych miastach. Nie ma wątpliwości; Główne transport są założone w mieście.

Laufmaschine. Zdjęcie: Baerchen (licencja)

Karl Drais wprowadził w 1817 r. Pierwszy samochód bez pedałów, obejmujący równowagę, zwaną Laufmaschine lub Draisienne. Jeździec jest pomiędzy dwoma kółkami, ponieważ musi go popchnąć za stopy. Stworzenie Draisa doprowadziło do stworzenia dzisiejszego roweru.

Powiązany artykuł: Próbujesz znaleźć ekonomiczne zakwaterowanie w Manheim? Sprawdź oferty Agoda.

Samochód przyszedł wraz z wynalazkami transportu.

Zdjęcie Stanze CC By-SA 2.0

Zdjęcie Maxine Power CC by-NC-ND 2.0

To Carl Benz wymyślił samochód działający przez silnik gazowy. Ten niemiecki inżynier mechanik uzyskał pierwszy patent na trójkołowy i gazowy samochód w 1886 r., Który sygnalizował ciągłą produkcję samochodów. Dwa lata po oficjalnym urodzeniu samochodu Carla Benza, jego żona Bertha z dwoma synami (Eugen i Richard), sprawdził ulepszoną wersję samochodu, wybierając pierwszą podróż na duże odległości. Z Mannheima udali się do PFOrzheim (miejsce narodzin Berthy), obejmując około 180 kilometrów, w tym podróż powrotną.

Chcesz jechać do tych wynalazków? Niestety nie możesz, ale twoje oczy mogą doświadczyć tych pierwszych samochodów, sprawdzając Technomuseum.

Lokalizacja: MuseumsStraße 1, 68165

2. Odkryj artystyczną kolekcję miasta za darmo

Zdjęcie Kotomi_ CC By-NC 2.0

Jeśli zidentyfikujeszFild miasto w pierwszą środę miesiąca możesz udać się do Kunsthalle (Galeria Art) w celu uzupełnienia i odkrywania różnych nowoczesnych i współczesnych kolekcji sztuki. W każdą środę galeria sztuki wita gości zarówno dla bezpłatnych, jak i od 6-8 wieczorem. Ten 144-letni budynek gromadzi daleki zakres dzieł sztuki od papieru, lasu, a nawet wirtualnego, który został zbudowany głównie na 300. rocznicę założycielskiej miasta. Planowane rozbiórka struktury po odwołaniu międzynarodowej wystawy sztuki i przesunięcia w miejską galerię sztuki, która wystawiała do dziś.

Lokalizacja: Friedrichsplatz 4, 68165

3. Zdobądź lody „naturalnie wykonane”

Zdjęcie: EISMANUFAKTURZEITGEIST

Po tym, jak uczyniło oczy dziełami przemysłowymi, nadszedł czas, aby wypełnić coś do żołądka. Zeitgeist jest po prostu najlepszy do tego. Sklep działał, biorąc pod uwagę, że maja w tym roku przy użyciu codziennej niespodzianki smaków lodów. Kierując się na wegańskie lody, Zeitgeist naturalnie produkuje to słodkie danie, aby pomóc ludziom porzucić winę z posiadania deserów.

Lokalizacja: Eismanufaktur Zeitgeist-Meerfeldstraße 45, 68163 Mannheim-Lindenhof

4. Wykonaj piknik na brzegu Renu

Zdjęcie Chloe Lim CC przez 2.0

Zaledwie 350 metrów od Zeitgeist można prześledzić Die Metzgerei. Choć specjalizuje się w posiłkach śniadaniowych, Die Metzgerei serwuje różne kosze piknikowe (paczki) w podróży, z kocowym wynajmem, który pasuje do wszystkich, którzy chodzą do brzegu Renu na zapalenie posiłku.

Zdjęcie JPellGen (@1179_jp) CC BY-NC-ND 2.0
Lokalizacja: Rheinparkstrasse, 4, 68163

5. Poczuj specjalny nastrój „akademicki” w drugim największym pałacu barokowym w Europie

Zdjęcie BARNYZ CC BY-NC-ND 2.0

Po Château de Versailles we Francji sześciostanowy barokowy pałac Mannheima mieszka w mieście od prawie 300 lat, biorąc pod uwagę jego przeniesienie z Heidelberga. Składa się z pięciu skrzydeł, Place Królewskie ma trzypiętrowane fasadę, pękając czteropiętrowe pawilony. Jako jedna z wielu silnie uszkodzonych struktur podczas II wojny światowej, barokowy pałac Mannheima został zrekonstruowany, obejmując swoje główne części, takie jak The Great Events Schody i Rittersaal (Hall’s Hall). Obecnie Barockschloss Mannheim przyjmuje odwiedzających, aby zobaczyć każdą atrakcję historycznego pałacu i przyjęli życie królewskie.

Około 80% pałacu działa jako uniwersytet, rejestrując doskonałe zasoby akademickie. Stojąc jako University of Mannheim, jest klasyfikowany jako najpiękniejszy kampus w Niemczech z ponad 12 000 studentów.

6. Doceń urok zróżnicowanej muzyki

Zdjęcie Universidad Internacional de Andalucía CC by-NC 2.0
Była straży pożarnej, która obecnie prezentuje występy muzyczne. Zdjęcie: Mannheim Quadatestadt.

Muzyka jest życiem. Właśnie w to wierzyło wiele osób. Ale muzyka jest różna i uszy wszystkich. A co z muzyką jazzową i współczesną? Następnie spróbuj wprowadzić Alte Feuerbache w Mannheim. Jest to dawna straży pożarnej, która teraz podoba się publiczność światowej klasy występami muzyki na żywo, z bardzo zachęcającym ogrodem kawiarni i ogrodem piwnym. Wyobraź sobie, że popijam twoją ulubioną kawę lub przełknięcie litra piwa, karmiąc duszę dobrą muzyką.

Lokalizacja: Brückenstraße 2, 68167

Inną opcją jest zwykle klasyfikowana forma muzyki, klasyczna. To może nie być smak wszystkich, ale odwiedzają Rosengarten i może się zmienić lub zwiększyć preferencję muzyczną.

Zdjęcie Niels Epting CC By-ND 2.0
Rosengarten to koncert i sala kongresowa, która co miesiąc korzysta z innych powszechnych wydarzeń kulturalnych, przynosząc ponad 2000 gości.

Lokalizacja: Rosengartenplatz 2, 68161

Uważany za miasto muzyczne przez UNESCO, nie możesz przegapić doświadczania co najmniej jednego gatunku muzyki w Mannheim.

7. Nie zapomnij o „nie tak zwariowanym”.

Zdjęcie Angy DS CC o 2.0
Okej, może to zabrzmieć tak podstawowe, jak powiedzenie A-B-C, ale chcę uwzględnić na liście rzeczy do zrobienia w Mannheim, aby pamiętać Wassertrum lub Wieżę Wodną. Każde miejsce ma swoją tożsamość, co sprawia, że ludzie łatwo przypominają sobie, co i jak to wygląda. Po prostu ludzie ustalają pewien punkt orientacyjny. W Mannheim wyróżniający się Wassertrum bierze ten znak, stojąc 60 metrów powyżej najwyższego punktu Friedrichsplatz. Oprócz służby jako punkt spotkań dla wielu ludzi, wieża wodna była zbiornikiem wody pitnej. Ta romańska wieża zadziwia wszystkich po zachodzie słońca, gdy zaczyna się iskrzyć ruchomymi fontannami u stóp. Inspirujący wniosek na jeden dzień, prawda? Trzymaj się, ta barokowa struktura piaskowca może nadal zadziwiać cię dokładnie stworzonymi otwartymi schodami, zapraszając każdego z nas do rzucenia się na rzeźby z kolektora, w tym amfitritu (bogini morza).

Lokalizacja: Friedrichsplatz, 68161

Mogę powiedzieć „miasto wszystkiego”. Od muzeów, natury, jedzenia i zakupów po nieograniczone rzeczy, Mannheim może je dać; Po prostu nazwij to. Miasto, w którym dzieła dawnych czasów są nadal przechowywane i gdzie współczesneIzation nigdy się nie kończy, twoja lista rzeczy do zrobienia w Mannheim w Niemczech nigdy nie będą nagie.

Powiązane artykuły: historia o Norymberdze, Przewodnik po Bambergu, Things To zrobić w Berlinie

Dodatkowa wskazówka: sprawdź Plumguide, aby uzyskać najlepsze domy świąteczne i czynsze wakacyjne w Niemczech.

O pisarzu:

Jessica Ayun to niezależna pisarka, która pisze, że serwowane zostanie 5-10 filiżanek kawy dziennie. Kiedyś pracowała jako badacz telewizyjny, ale jej stopy zawsze są ciekawe w nowych miejscach, więc podjęła decyzję o pracy w społecznościach Visayas i Mindanao przez prawie dwa lata, poprzez organizację pozarządową (NGO) . Próbuje zobaczyć „prawdziwe szczęście” w każdej osoby, którą spotyka i w każdym miejscu, do którego siędzie. Zawsze wybierze góry na plażach.

Czy jesteś na Pinterest? Przypnij je!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *